• kurmaca, montaj diye götünü yırtan, saçma sapan argümanlarla gelip görüntülerin fake olduğunu söyleyen aşağılık sürüsü. o çok milliyetçi geçinen kansız pezevenkler. 3 saniye bile bültenlerine almayan dini, imanı, vatanı, namusu para olan satılmış medya organları, gazeteciler, anchormanler haydi ses çıkarın haydi bakalım tepkiniz ne olacak şimdi. hepinizden tiksiniyorum.
  • (bkz: gerçeklerin ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır)

nereye kadar saklayacaktınız ki? istediğiniz kadar saklayın. tarih yazacak.
  • yüce hükumetimizin doğruluğunu kabul ettiği olaydır bugün itibariyle. şehit ilan edilince neden ölmelerine, hatta diri diri yakılmalarına izin verdiniz diye hesap soramıyoruz değil mi? montaj diyerek oluşturduğunuz algılara zaten inanmamıştık. bugün de yıkılmayacaksa o lanet "mafyavari" yönetiminiz ve biz hala sokaklara dökülmeyeceksek kahrolalım hep birlikte!
  • youtube'den stüdyo görüntüsü paylaşıp "montaj bu yeaa" diyen, günlerdir paralı askerlik diye ağlayan dantellilere girsin bu karar.
    sizin şerefinize tüküreyim.

tanım : üzücü bir haberle sonlanan elim olay.
  • iki eli yakanızda olmayan insan bıraktınız mı acaba, geceleri yataklarınıza gittiğinizde huzurlu uyuyabiliyor musunuz? uyuyorsunuzdur büyük ihtimalle, çünkü sizlerde şeref, haysiyet ya da vicdan gibi kavramlar yok, günün şartlarında kendinizi ne kadar artıya geçirirseniz o kadar iyi. uyduruk görüntülerdi, sahteydi, montajdı, biz ortalığı karıştırmaya çalışıyorduk. 10 ay mı sürdü bi videoyu incelemeniz?

belki 10 belki 20 sene sonra olacak ama sizin de korkudan götünüzden soluduğunuz günler gelecek.
  • diri diri yakılan askerini koruyamayanların yıllar sonra itiraf ettiği korkunç olaydır.
  • tarihe not düşulecek olay.yalanlanan her şey mi gercek olur? aklim almiyor.
  • ışid'li orospu çocukları haricinde bir de "olayı kapatın, kimse görmesin kimse duymasın" diyen şerefsizler var. niye kimse duymasın?

sefter taş, kaçakçı kovalarken kaçırılan ve uzunca bir süre esir tutulduktan sonra yakılan bir türk askeri. çıkan tüm haberler, görüntüler medya sansürüne uğratılıyor. bunun sebebi ailesine saygı duyulması falan değil. düpedüz siyasiler zor durumda kalmasın diye.
  • bir tane basın yayın organının değinemediği elim hadise. bu askerlerimizi şehit edenlerin "dava" arkadaşları türkiye'de ellerini kollarını sallayarak geziniyor ve el üstünde tutuluyor. yazıklar olsun.
  • tamamı editlenmiştir, altta ilk halini bırakıyorum bana ders olsun diye.

rabbim deli olanın şehadetini kabul etsin.

olayın aslını hiçbir zaman öğrenemeyeceksiniz. çünkü iktidar değiştiği zaman kimsenin umrunda olmayacak! o kadar rezil bir olaymış oysa.

burada bir tanesine çok üzüldüğüm için kendime kızıyorum. hoş nereden bilebilirdik ki?

kevgire dönmüş sınırlarımıza üzülsek daha iyiymiş.

bu arada sadece 1 asker yakıldı. diğeri asker bile değildi.

ama hiçbir insan böyle ölmemeli. adalet önemli bir mefhum! çok arayacağız.

_____________________________________________________________________________________________

rabbim şehadetlerini kabul etsin.

benim gözümde son zamanın en makbul şehadeti olacak, şüphesiz allah bilir aslını.

en azından 15 temmuz gibi ne idüğü belirsiz bir sürecin pohpohlanan ve pomplanan isimleri gibi müziklerler, dombra şarkısı eşliğinde recep tayyip erdoğan şarkılarıyla anılmak da vardı.

oysa sessiz sedasız bir taziye ile uğurlanacak ve ruhuna bir fatiha hediye edeceğiz.

katilleri belli! ama eline kan bulaşanlar sadece onu öldürenler değil, ölümünü yalanla kapatmaya çalışanlardır da.

kafirler, münafıklar bir olmuş, şehadet savaşında olsunlar.

olsun.

olsun...
hesabın var mı? giriş yap