• yalan yok, eslesme oncesi krasnodar turk takimlarindan birine cikar ve hangisi cikarsa ciksin o turk takimini eler demistim. ancak bugun net sekilde destekliyorum fenerbahce'yi bir besiktasli olarak.

bir ust siramizdaki belcika cilgin atiyor cunku. anderlecht muthis bi surprize imza atti ve bence kupanin en buyuk favorilerinden biri olan zenit'e iki atti icerde. gent tottenham'i maglup etti, genk ise astra deplasmanindan 2-2 gibi net avantajli bir skorla dondu.

adamlari bu sene gecmemiz zaten pek mumkun degil de, uzun vadeli olarak bakarsak uc turk takiminin da bu hafta rakiplerini elemesi lazim. gokcek'in osmanli'si bile desteklenir su asamada. bir gun sampiyonlar ligine iki takim sokmak istiyorsak veya ilk 10daki yerimizi korumak istiyorsak bu tarz eslesmelerde maksimum puana ihtiyacimiz var. ve bence uc takimin da bunu basaracak potansiyeli mevcut.

potansiyel var var olmasina da, kilit acma konusunda bu sene fener o kadar beceriksiz ki, 90 dakika topun arkasinda duracak krasnodar'a karsi hangi planla kilit acacak fener onu da bimiyorum. kaliteli ayaklar sapkadan tavsan cikarirsa ne ala. ilk golu bulurlarsa gerisini getirirler cunku.

basarilar, ne diyeyim.
  • krasnodar bir manchester united degil ama bir hapoel de degil.
    fenerbahce bu sezon moralli oldugunda ve taraftar destegini arkasina aldiginda ne yapabildigini gosterdi.
    ligde sampiyonluk iddiasi yok ama eufa'da basarili olma, yari final/final oynama sansi var.
    bunu yapabilecegini bu sezon uefa'da oynadigi maclarda gosterdi.
    kupanin en buyuk favorilerinden man united'in onunde tamamladi grubunu.
    enseyi karartmaya gerek yok.fenerbahcenin gelecegi icin her sene uefa'da belli bir basariyi yakalamasi gerekiyor. bu tutu gecerse takim biraz nefes alacak. bundan sonraki turlar fb icin daha kolay olacaktir...
    sevmem hic skor tahmini yapmayi ama 2-0 diyorum...
  • açık tribünler haricinde bir yerden gidemeyecek olanlar varsa 2 adet biletini ücretsiz olarak bana devredebilir. hadi bu kıyağımı da unutmayın *
  • fenerbahçe'nin alacağı maç. galatasaraylıyım, tanıdığım kadarıyla fenerbahçe bu tarz maçlarda hayvan gibi şiyaptığını defalarca gördüm. sonrasında rehavete kapılıp anlamsız kayıplar yaşadığını da gördüm, görüyorum, görüyoruz, ama bu maç o maçlardan değil. fenerbahçe 4+ farkla kazanırsa kimse şaşırmasın.

istanbul united olarak gönlümüz bugün kanaryalarla, yarın kartallarla. göğsümüzü kabartın dostlar.
  • ligde ne bok yerseniz yiyin ama şu rus takımını geçin amk. avrupada cok da zor olmayan şöyle bir kura çekmişsin. vur geç kardeşim, tatava yapmadan.
  • fenerbahçe'nin rahat bir şekilde turu geçeceği maçtır. skor tahminim 3-1
  • 90 dk içinde fener 1'den fazla gol atamaz. mevcut şartlarda en büyük şansı maçı 1-0 bitirip uzatmaya götürmektir. ancak gol yemeden de duramaz bizimkiler. büyük ihtimalle eleneceğiz. umarım hayır'lara vesile olur elenmemiz. en azından diktatörün birinden kurtuluruz belki.

skor tahminim: 1-1
  • fenerbahçemizin 2-0 kazanacağı maç olacaktır. goller sow ve alper...
  • fenerbahcemizin kazanacagini dusundugum mac. futbolundan umitli degilim ama gerekli skoru alacagini dusunuyorum. v.persie bos gecmez bu aksam. gecmese iyi eder.
  • krasnodar gocmeni olarak, tarafsiz izleyecegim mactir.

not: besiktas'liyim
hesabın var mı? giriş yap