• tüm kasımpaşa maçında ve bu maçtaki gol dakikasına kadar "yönetim istifa" diye bağıran fenerbahçe taraftarı, atılan ilk golde life is life'a eşlik etti. şimdi de "bizler inandık siz de inanın"ı söylüyolar.

ben de aziz yıldırım olsam ben de bırakmam amk. ilk golde her şeyi unutan taraftarım olduğu sürece.
  • profili düzenle > profil fotoğrafını değiştir > obradovic.jpg
  • rusa gidip sikileni ilk defa görüyorum.
  • link dilencilerinden gına getiren başlık.

en azından 10 yıldır internet kullanıyosunuz ve 150 yıldır futbol oynanıyor. bunu izlemenin yolunu bulun artık lan.
  • son 15 dakkayı izledim, volkan şen hayvan gibi vurdu top rakipin yüzüne çok kötü çarptı adam yere yığıldı. bizim volkan adamı öldürecekmiş gibi herifin üstüne gidiyo, bağırıp çağırıyo, çıldırdı. babam hep der iq'su 90'ın altında olan adamları takıma almayacaksın diye, çok doğru hakkaten.
  • iki farkla kazanip turu atlamak mi daha hayirli, yoksa erken bir gol yiyip yogun tribun protestosu ile elenmek mi daha hayirli diye dusunup emin olamadigim mac. en hayirsiz durum ise son dakikalara kadar 0-0 ile girmek ve elenmek olur.

teknik analize gerek yok, hayirlisi neyse o olsun diyelim.
  • fenerbahçe'nin yenilmesini gram istemiyorum, bu baştan biline ama,

yabancı spiker ne zaman "ismaaıll koybaşii" dedikçe içimden bir ses "fenere koybaşı" diyor, engel olamıyorum.

olum nasıl iteledik bunu size yaaa...
  • skor 1-1 olduğunda, arka fonda life is life çalarken "yönetim istifa" diyebildin mi ? diyemedin. iki gol atıp tur atlasan bu dakikada böyle bağırır mıydın ? hayır. "her maç kazanmamıza gerek yok, sevinecek çok şeyimiz var mesela ısıtmalı stadımız var" diyen adamı susturabildin mi ? hayır.

aziz yıldırım şuan evinde, "seneye bir iki transfer yapar, yine ikna ederim onları" diye plan yapıyor. fenerbahçe taraftarı bu durumdan kurtulmak istiyosa sağlam duruş sergilemeli.
  • deplesmanda berbat bir oyun oynamıştı fenerbahçe ama evinde böyle oynayacağını düşünmüyorum.şükrü saraçoğlu'nda manchester'a karşı oynadığı oyunu oynarsa sahada krosnadar kalmaz.

emenike oynatılmasın da beşiktaşlı olmama rağmen ben bile deliriyorum. gerçek tiner emenike'dir.
  • maçı okuyayım biraz dedim, girdim, günün ilk entry'sinde durum şu:

kimin maçı: fb
    rakip kim: krasnodar
    konuşan dalyarak: gsli
    kime konuşuyor: beşiktaş

yani hakkaten akıl alır gibi değil. bi grup var, bunlar iyice kafayı sıyırmış. adam yatıyor beşiktaş kalkıyor beşiktaş. kendi başına bir bok olmadığı için de hababam fener siki yalama halinde ama. yıllardır nasıl bir tat bırakmışsa artık.
hesabın var mı? giriş yap