• istanbul'dan 5, kapıkule'den 2 saat uzaklıktaki bir şehirde gerçekleşek olan konser. bir gün öncesinde de judas priest var.
  • bulgaristan'ın köy vari şehrinde olacak konser. european tour altında ilginç yerlere gidecekler ama bu fazla gibi.
  • yanı başımızda ne de güzel şeyler oluyor dedirten konserdir.
    bilet 208 türk lirası, aslında hiç fena değil, gidilebilir.
  • 14 temmuz 1987 queen afyon konserinin yerini asla tutamayacak olan konserdir.
  • güzel bu sene de gelmeyin. bu sene de para biriktirmeye devam. ama seneye gelirseniz affetmem. kesin gelirim. dünya gözüyle görmediğim son efsanelerden.
  • tık, aldım bileti.

ne yani şurdan 400 km mesafeye geliyolar, vizem zaten cepte, arabama atladım mı güle oynaya 5 saatte ordayım. kaçırsa mıydım? adamlar takip ettiğim kadarıyla her şarkıya özel 3 boyutlu sahne dekorasyonu hazırlamış bu sene. ****

varsa gelen, gelmeyi düşünen arabamda 3 kişiye kadar yer var. sadece yakıtı, gümrük geçişini paylaşırız. gidiş 21/07 öğleden sonra. dönüş konser bitip de alkol kafasını biraz yumuşattıktan sonra.
  • biletlerini birkaç ay öncesinden aldığım konserdir. elimde fazladan 1 ya da 2 bilet olabilir. almayı düşünen varsa yeşillendirsin lütfen.

benim gidip gidemeyeceğim kesin değil. durumlar karışık vesselam.
  • adamları her sene izlemeye gayret ediyorum, ben yaşlandıkça onlar gençleşiyor gibi geliyor... yine taş gibi bir performans ortaya koydular. konserin başlarında bruce sahneye atılan bir şapkayı inceleyip “nereden geldiğine bakalım” dedikten sonra “istanbul” deyiverdiğinde yüzümüzde bir tebessüm oldu. setlistin özellikle ilk yarısı uzun zamandır çalınmayan şarkıları içerdiği için bizi fazlasıyla memnun etti. umarım yanılırım ama ülkemize bir daha bu kadar yaklaşacaklarını sanmıyorum.
  • arkadaş, what the fak ya? bulgaristan diyince aklıma öylesine bir ülke geliyor. türkiye diyince de onlar için bi şey ifade etmez diye düşünüyordum ki, bruce şapkayı takıp "istanbul" diyince bir yuhalama uğultusu yükseldi ki bizim taraftan, anlam veremedim ve kıl oldum vallaha lan. bu tarz gerzomatlar sadece biz de yokmuş, anlamış oldum.
hesabın var mı? giriş yap