• net bir şekilde söylüyorum mallıktır.
  • lise 3 yılken ortalama 17 yaşında üniversiteye gidip 21 yaşında mezun olunabiliyordu mis gibi. bu salak sistem neden bize vurdu ? hı ?
  • kişinin yaşamına pek bir artı katmayan durum. önemli bir kriter değildir.
    o da bi şey mi ; aramızda 6 yıl eğitimi 23 yaşında bitirenler mevcut.
    (bir arkadaştan biliyorum)
  • katılmadığım başlık.20 yaşındayım daha üniye başlamadım bile. arkamdan atlı değil ordu koştursa 2 senede bitmez fakülte.
  • yüksek ihtimalle askeri ücret ile işe başlayacaktır.
  • < mimarlık mühendislik fakültesinden 4 yılda mezun olmak
    (bkz: hayırlısı)
  • olması gerekendir. her şey zamanında yapınca güzel. öğrenmek için verimli çağdır, gezip eğlenmek için de enerjinin en yüksek olduğu çağların başıdır ancak gezip eğlenmek bir yerde maddiyat isteyen bir şeydir. bu sebeple zamanında okulu bitirip iş hayatına atılmak, kendi ayakların üzerinde durmak aynı zamanda eğlence için gerekli olan maddiyatı getirir. test edildi onaylandı. ünide cepte para yoktu eğlence gezme tozma işi hep kısıtlıydı. iki buçuk senedir çalışıyorum, gönlüme göre olmasa da her fırsatta keyfime bakıyorum. her dönemin kendine göre zorlukları vardır bunu kabullenmek gerek. ama başta da dediğim gibi her şey zamanında güzel
  • hazırlık okumasaydım 20 yıl 10 ay yaşımdayken mezun olacaktım
  • 22 yaşında mezun oldum. 4 yıllık iş tecrübesiyle katıldığım başlıktır. erken mezuniyet iyidir.
  • hayatınıboşa yaşamamıştır.
hesabın var mı? giriş yap