şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: götünden uydurmanın en güzel örneği)

galatasaray'ın tüm tarihi bitti galatlar kaldı he mi? ben böyle saçma bir şey görmedim.yok 2288 yok mor yok galatlar...o kadar sıksam ben hangi renkleri çıkarırım acaba.
  • harika bir tanıtım sitesine sahip galata tarihi destanı hedesi ne diycegimi bilemedim forması falan işte site cok güzel olmuş

--- spoiler ---
    can atilla'dan fetih calıyor
    --- spoiler ---
  • (bkz: galatlar)
  • geçmişi pazarlama adına mantıklı bir proje gibi dursa da o mor formayı marjinallikten kurtaramayacak proje.gelelim olası yansımalarına:

beşik 238000 yıldır doğan insan yavrularının doğduktan sonra koyuldukları muhteşem bir icattır.tarihi insanlık tarihi kadar eski olan bu nesneyi temsilen cyan renkli formalarımız sizlerin beğenilerine sunulmuştur.

fener ateşin bulunmasından beri insanlığın yoz karanlığın üzerine cesaretle yürümesini temsil eder.tarihi 150000 yıl öncesine dayanan fener'e olan saygımızı siz muhteşem taraftarımızla buluşturmak için mecusi kızılı renkli formamızı tüm mağazalarımızda satışa sunuyoruz.

koca ,adem ile havva'dan beri evliliklerde erkek tarafını temsil eder ve futbol erkek oyunudur.taraftarımızı ilkel çağlara kadar uzanan geçmişimizle gururlandırmak için kocaelispor olarak siyah rengin hakim olduğu mars kırmızısı tonlarla zenginleştirilmiş yeni formamızı almaya davet ediyoruz.
  • galatasaray'in 1 1 4 4 (aslinda 4 4 1 1) dizilisiyle sahaya cikmasi ve herkesin 2 kisilik oynamasiyla ortaya cikacak sistem.
  • galatasarayın yeni formasının adı. forma ve tanıtım sitesi kanımca muhteşem olmuştur.
  • galatasaray'in bizans'in saray rengi mor ile temsil edilecegini ali sami yen de pek tahmin edemezdi.