• fenerbahçenin 2-1 öne geçtiği maç.
    bununla birlikte ersun yanal'ın her maç öncesi oyuncularına soyunma odasında bal yedirdiği gelen bilgiler arasında.
  • bazı fransız yetiştirmesi kancık orospu çocukları gibi kahpece değil, erkek gibi oynarak hakemi de yenerek koyduğumuz maç.
  • diarra'nın fenerbahçe kalesi önünden "lassayla en sağlam defans oyuncusu seçilmişçesine" kaçırdığı golden sonra altın kural işlemiştir;

atamayana atarlar aga.

bu balla fenerden şampiyonluğu kimse alamaz bu sene, neyse ki 2. olsak ta şampiyonlar ligine direkt gidiyoruz. *
  • futbolda yapabildiği tek tespit "sergen iyi adamdı" olan malların fener balla aldı diye nitelendirdiği maç
    lan mal ilk yarı fener biraz şanslı olsa samet aybaba bu maçın ikinci yarısını göremeden kovulurdu

ilk yarı fener kaçırdı antalya atamayana atarlar dedi golü attı
    ikinci yarı antalya kaçırdı fenre atamayana atarlar dedi
  • bize kobrayı salan diarra'nın son dakikada karşı karşıya adeta bir fenerbahçe'li stoper gibi davranıp antalyaspor tehlikesini savuşturduğu maçtır. başından beri söylüyorum, fenerbahçe bu sene şampiyon! eğri oturup doğru konuşalım, adamlar türkiye ligi standartlarında doğru olan her şeyi yapıyor. şu maçta da yok şike, yok hakem diye ağlamanın alemi yok. sow kaçırsa emenike, emenike kaçırsa kuyt, kuyt kaçırsa webo atıyor, fener teker teker maçları alıyor. biz de hala sik kafalı almeida'nın yükseldiği bir kafa topuna ensesini tutarak yere inmesi yerine kafa atmasını bekliyoruz!

not:beşiktaş'lıyım, kansere meyyalim genetik
  • ilk yarı 6-0'ı kaçıran takıma ballı denen maç. troll oldukları belli, lakin yine takımımın trolleri güven özveri tecrübe etmesi harikuladenin harkı.*
  • hala ama hala fenerbahçe balı diye yorum yapanları gözlere seren maç. valla benim bildiğim tek fener bal'ı bu
  • şimdi 89. dakikada golü attık evet doğrudur. ama buna bakın açık açık söylüyorum bal diyen gerçek anlamda bitkisel hayattadır. lan olm ilk yarıyı izledin mi? o da mı bal? 10 tane net pozisyon var. olmayınca olmuyor işte. diarra kaçırdı, dönüşünü attık .

he tamam amk çok ballıyız.
  • hayatımda izlediğim en yeteneksiz hakem tarafından yönetilen maç. kararlarının yüzde 90 ı yanlış.
hesabın var mı? giriş yap