• o arkadan bravo başkanım diyenler var ya dilerim bir dilim ekmeğe muhtaç kalırlar.
  • kadınsın otur evinde, iş hayatına atılıp ayaklarının üzerinde durup ne yapacaksın. kadınlığını bil kocanın sana getirdiğine razı ol demiştir. şaşırdık mı? hayır. kadına bakışları bu çünkü, kadın yemek yapmalı, evi temizlemeli, hamile kalmalı, çocuk doğurmalı onlara göre.

edit: arkadaşlar istirham ediyorum mal mal argümanlar ile mesaj kutumu doldurmayın. varsa bir fikriniz entry girin herkes görsün. kalkıp o saçma düşünceler ile mesaj atıp beni ikna etmeye çalışmayın.
  • cami çıkışında erdoğan, eyt mağduru kadına "erken emeklilik diye bir şey yok" diye yanıt verdi. sözlerine devam eden erdoğan "iş bulamayıyoruz efendim iş yok! ben iki üniversite mezunuyum işim yok şu anda." diyen evli kadının sözlerine "kocan ne yapıyor?" diye karşılık verdi. erdoğan "şu anda işi var çalışıyor" diye yanıt veren evli kadına "gördün mü?" diye yanıt verdi.

kaynak

youtube link
  • vallahi reis lafı koymuş. nedense çok mantıklı geldi bana dşcşvpbpsi

not: 2 üni mezunu işsiz.
  • ooo bravo diye bağıran geri zekalılar neye bravo diyor anlayabilen varsa bana anlatsın. beyinsiz şakşakcılar.
  • orada, kadının sesini bastırmak için "bravo başkanım" diye alkışlayan gruba selamlar.
  • bazi arkadaslarin(kimi de rte karsitiyim demis) inatla su eyt isini yanlis anliyor.

adamlar “ben primimi doldurdum beni emekli et” demiyor.

adamlar 1999 oncesinde primlerini yatirmaya basladigi icin o donemin kanununa gore emekli olmalari gerekirken sonradan degisen kanunla yeni kanuna gore degerlendirilip, prim gunu yerine yas kistasi ile emekli olacaklar.

bu adamlarin %90’i 45 yasinin ustunde ve cogunu kimse duzgun islerde calistirmak istemiyor. onlar da aileleri da magdur oluyorlar.

bos beles konusmadan once bir arastirin.

not: 25 yasindayim ve eytli yakinim yok.
  • reis 'benim eşimde çalışmıyor' diyerek kombo yapabilirdi
  • reis eyt'li mahlukun seviyesini inip cevap verdigi icin sukredin lan pis fakirler.

is sizin neyinize lan?
    dis guclerin etkisiyle ekonomi birazcik kotu gitse bile
    reis saraylarda devletimizin sanina san katiyor. daha ne istersiniz bre vatan hainleri?

not: muhalifler ile birlik icinde olan dis guclerin boyle hain oyunlara giristiklerini tahmin ediyorum. huzur ak partide.

edit: gelen mesajlara gore kadin fetocu olabilirmis. aklinca reisi sikistiracakmis uyanik ama tabi karsisinda dunya lideri oldugunu unutmus gafil.
  • kadın mağdur dertli. isyanını anlıyorum.
    cb de yanlış bir yoldan da olsa konuyu geçiştiriyor. onu da anlamaya çalışıyorum.

ama anlamadığım anlayamayacağım şey videonun sonunda ''bravo'' yapan şakşakçılar. sizi gidi cibilliyetsiz zerzevatlar. şu an ne haldeysek sizin yüzünüzden allahın belaları.
hesabın var mı? giriş yap