şükela:  tümü | bugün
  • şampiyonlar ligi yarı final ilk maçı. cengiz ünder’in takımı bakalım barcelona karşısındaki zaferini tekrarlayabilecek mi göreceğiz.
  • çocuğun yürüyeduracağı maç.
  • roma'nın barça karşısındaki başarısını görmezden gelmemek lazım elbette fakat liverpool bu sene çoğu top class takımdan daha fazla takım görüntüsü veriyor. roma'ya acımayacaklarını düşünüyorum, iki maçta da live galibiyeti kaçınılmaz :(
  • cengiz'in çok acayip bir gol atıp anfield çimlerinde dizlerinin üstünde kayarak sevineceği maçtır.
  • ıki takim da bileklerinin hakkiyla yari finale yükseldi. fakat eslesme cl' den ziyade, bir avrupa ligi yari finali ismi gibi durmuyor mu? en azindan bana sezon basinda biri yari final isminin liverpool-roma olacagini söyleseydi hadi oradan derdim. degerlendirmeye gelecek olursak, eslesmenin kaderi roma ortasahasina bakiyor bence. barça rovansindaki gibi oynarlarsa, liverpool için yolun sonu muhtemelen hüsran olur. ama o maçtaki oyun seriye yayilmazsa, l'pool turu geçer. amma velakin, kim çikarsa çiksin külkedisi masali gerçeklesmeyecek ve itici apaçiler toplulugu hala madrid yine kupayi kaldiracak.
  • cengiz'in iyi oynamasını istediğim ama aynı zamanda da liverpool'un kazanmasını istediğim maç.
  • liverpool'un namağlup finale yürüyeceği 2017-2018 sezonu şampiyonlar ligi yarıfinal maçı..
  • liverpool her iki maçta da yenilmez
  • trt 1'den canlı yayınlanacaktır.