• üşenmedim baktım, bir de entry ile sahtekar sayfaya karşı destek olayım dedim. 79.000 takipçisi olan sayfada gönderi başına 79 beğeni hiç olur mu? belli ki sayfayı organik takip eden 300-500 kişi var. böyle kimliksiz, ne olduğu belirsiz sitelerle iş yapmayın.
  • takipçi satın alındığı gibi wapp yorum grupları da var herkes al gülüm ver gülüm, yok çok memnunum yok ayıldım bayıldım geyikleri yapıyor.

bu sayılar ve yorumlar sizi kandırmasın.
  • asıl rezalet fotoğraf paylaşma uygulamasından alışveriş yapmaktır. dua et a4e fotoğrafların çıktısını alıp göndermemişler.
  • tam bir orospu çocukluğudur. rezalet puanım 10 üzerinden 10. böyle insanları mağdur eden, ondan 100, bundan 200 alıp köşeyi dönen orospu çocukları kesinlikle ceza almalıdır.
  • çoğu kargo çalışanı paketi kontrol etmek için beklemiyor. dolayısıyla kapıda ödeme güvenilirliği kalmıyor.
    başlık sahibine geçmiş olsun.
  • tipik eksi sozluk davranisi, dolandiriciya degil dolandirilana yuklen. 50 kisi yazmis oncesinde, instagramdan alisveris yapilmaz, hala ayni seyi yaziyor . instigrimdin ilisviris yipilmiz. tamam anlasildi.
  • sayfanın “bio”suna bakınca dolandırıcı olduğu anlaşılıyor resmen. benim görebildiğim tek rezalet sizin burdan sipariş vermeniz maalesef.
  • resmî ağızla yazmayan, imla kurallarına uymayan, esnaf ağzı ile "tabi efendim" diye yazan ne kadar e-ticaret varsa hepsinin taa...

geçenlerde n11.com sitesinden 33 liralık telefon şarj soketi sipariş ettim. sadece minik tornavida takımı ve pena*, geldi. sipariş verdiğim yere güzelce yazdım. açıkladım. ne cevap aldım dersiniz?

+kutu içine iyice baktınız mı?

lan altı üstü uzun sigara paketi kadar kutu. daha neresine bakayım lan?
    bir haftadır bekliyorum, hala gelecek.

vay amına koyayım. 33 tl'lik alışverişi yapan benim de amıma koyayım!
    haram zıkkım olsun.
  • vergi vermeyen bir online mağazanın vergi vermeyen mağazadan alışveriş yapmak isteyen müşteriyi dolandırması hadisesi. rezalet puanım 1/10.
    adamlar doğru ürünü gönderse her şey normal olacak size göre zaten. vergisini ödeyen milyonların dolandırılması sorun değil de kendinizin dolandırılması tek sorun.
  • ne kadar da laf sokmaktan, eleştirmekten, hakaret edip çok bilmiş havalari sergilemekten zevk alan bir millet olmuşuz.ortada bir mağduriyet ve yarın öbür gün sizin ya da bir baskasinin mağdur olmaması adına uyarıcı ve zarar görmemenizi amaçlayan bir başlık acılmis. o çok bilmiş laf sokmalarinizi , rezalet senin alışveriş yapman tarzi yaklaşımlarınizi burada sergilerken dünyanın en zeki insanı oldugunuzu sanıp ego kasmaktan başka bir bok yapmıyorsunuz. başlık sahibi insan gibi uyarıp şikayet etmemizi rica etmiş . o dahiyane sandığınız boş laflarinizi bir kenara bırakıp işe yarar bir şey yapın ve şikayet edin sayfayı. yazar arkadaşa geçmiş olsun diyerek şikayet ettiğimi bildirmek istiyorum .
    tanım : dolandirici ınstagram sayfasi
hesabın var mı? giriş yap