• - telefonla bir hamile kadın ihbarı yapılıyor. (doğum yada hastalık)

- gecenin köründe sağlık çalışanları şifa dağıtmak için yola çıkıyorlar. 1 şoför, 1 ebe, 1 acil tıp teknisyeni.

- pkk bunları kaçırıyor.

olm bu yazdıklarım savaşta yapılmaz! bu kadar kalleşçe, kahpece bir eylemi tarif edecek kelime bulamıyorum. inşallah bir hata edip canlarını yakmazlar. allah yardımcıları olsun.

birde gerçekten yardıma ihtiyacı olan hamile birinin olma ihtimalini düşünmek bile istemiyorum.
  • kendilerine en lazım olacak şeyi kaçırmışlardır.. umarım onları bekleyen ambulans değil frigolu doblo olur...
  • sevgi kelebeği gibi gösterilen sikik örgütün gerçek yüzünü yine yeniden ortaya çıkaran olay.
    hep söylerim; 6 aylığına putin'e vereceksin şu ülkenin yönetimini, tek kaşlıların amını götünü birleştirmezse adam değilim.
  • demirtaş'ın saz çalarak bu konudaki görüşlerini dile getireceğini düşündüğüm insanlık dışı olay.
  • ülkenin cılkının çıktığını gösteren son olaydır. sadece bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama sanki bir başıboşluk ortamı var ve bu kasti yapılıyor gibi. hani en yakın seçimde bizi tek başımıza iktidar yapın yoksa ülke bu hale gelir der gibi bir hava var.
  • o kadar sikko bir eylem ki, ne desem bilemiyorum. ne oldu şimdi? eline ne geçti. başımızda iş bilen siyasetçiler olsa çoktan ananızı sikmişti. kınamaktan, bıçağı kemiğe dayandırmaktan başka bir bok bilmedikleri için böyle kendi çapında takılıyorlar.
  • kesin bölge insanı bizimkiler yapmas devlet yapmıştır diyorum
hesabın var mı? giriş yap