• el-bab'ta bulunan türk üssü, rusya destekli suriyeli milisler ve ypg tarafından ortak şekilde hedef alındı. maalesef şehit haberleri var ama henüz doğrulanmadı…
  • mustafa kemal atatürk yemen türküsünü dinlediği bir gün şöyle bir söz etmiş,

"türk çocuğu, artık arap çölleri için kanını dökmeyecektir."

suriye'deki her şehit haberinde aklıma direkt bu söz geliyor, üzülüyorum. şimdi kim bilir hangi eve ateş düşecek, hangi ana ağlayacak.
  • ne diyim. kabus gibi bir durumdayız.
  • vatan sağolsun. bir ölür bin doğarız.
  • 2 şehit 8 yaralı olduğu iddia ediliyor: https://twitter.com/…atm/status/1419000945053159424
  • zaten göçmen karşıtlığı bardağı taşırmış durumda. umarım doğru bir haber değildir.
  • ya ne kadar kolay vatan sağolsun, şehitler ölmez vatan bölünmez demek. el bab bizim mi ? kendi canından kendi kanından olmayınca kolay konuşuyor herkes. oğlun, abin, baban şehit olsun orda bakalım bu kadar rahat olabilecekmisiniz. şayet doğruysa çok yazık çok. inşallah doğru değildir. allah yardımcısı olsun askerimizin.
  • arapteistler için önemsiz bir olay.. çok çok münferit bir olaydır… onlar için iktidar ve araplar daha önemlidir.
  • yahu arkadaş niye her şeyi bilgi kirliliğinde boğuyorsunuz? bilmiyorsanız en azından susun. adama bak, rusya, esad, ypg, abd herkesi saymış sanki 3. dünya savaşı.

olan ypg tarafından topçu saldırısı. 2 şehidimiz 7 yaralımız var şimdilik.
  • memet

memet bir türlü gitmiyor gözün gözümden
    hiç büyümemişsin, tanıdım çocuk yüzünden
    kan geldi kederden can özümden
    sen anacığını düşün, çok dikkat et!

allah tüm askerlerimize metanet versin. ne işi var benim memet'imin arap çöllerinde? siyasal cinayet değil de nedir bu? nasıl verilecek bu hesap? 18'lik oğlanlarım neden bu halde neden?
hesabın var mı? giriş yap