• rezalettir.beklenen istanbul depremi olduğunda başımıza neler gelecek varın gerisini siz düşünün.
  • whatsapp araması ile görüşebilirsiniz.

edit: tekrar iç mekana giren ve wireless'ı olan her vatandaşa ulaşmak mümkün.
  • izmir'de eşimle birbirimizi arayamamıza sebep olmuştur.
  • t24'te "istanbul'da şiddetli deprem" şeklinde bildirim geldikten sonra 10 dakika boyunca izmir'de bile telefon çekmemiştir. *
    edit: hala çekmiyor!
    edit 2: hala çelmiyor. 5’er dakika olmak üzere yalnızca iki kez çekti. türk telekom bayilerinin önünde onlarca insan isyan etmekte.
    tanım: hattımı vodafone’a taşımama neden olmuş sorundur.
  • whatsapp araması ile görüşebilirsiniz diyen sivri zekalı arkadaş hatlar gidince 3g ile nasıl whatsapp kullanacağını da tarif edebilirse memnun oluruz.

edit. çok mesaj aldım. wi-fi ile görüşebilirsin diyen mi istersin (sokakta nereden wi-fi bulduysa?) edge hızıyla konuştuğunu söyleyen mi ararsın bolca var. bir de asıl yazan arkadaşta editleyip iç mekanda wi-fisi olana ulaşırsınız demiş ya harika olmuş. cidden sivri zekalısınız çok net. konu başlığını okumamış adam yahu nereye yazdığının farkında bile değil !
  • rezalet değildir, hiç bir telefon şebekesi tüm abonelerin aynı anda telefona sarılmasına göre düzenlenmez. bu gibi durumlarda en mantıklısı mesaj atıp makul bir süre cevap beklemektir. herkes böyle yaparsa mesajına cevap alamayanlar arayıp merak ettiklerine ulaşabilir.

telefonu düşürebilen yarım saat geyik yapıyor amk.
    "iyi misin? iyiyim", olması gereken iletişim bu kadar.
    haberleşme kanalını gerçekten iyi olmayanlara bırakacak kadar medeni olmayı öğrenmemiz lazım.
  • aşırı yoğunluktan olduğunu sanmıyorum. telefonda konuşurken karşımdaki deprem oluyor dedi ve gitti. yazıldığı gibi sallanırken gitti. yapacağınız altyapıyı sikeyim.
  • vodafone hatlar iptal gibi. iletişim kesildi. arama yapamıyoruz.
  • rezalettir. turkcell birde reklam yapıyordu ihtiyacımız yok ama dronre kaldıracaz edecez falan. birde diyolar en iyi bizim operatör çekiyor diye. yalanları bir bir ortaya çıkıyor.

edit: rezalet değildir diyenlerin kafasını yaşamak istiyorum.
  • nerde o reklamlarda atıp tutan turkcell ?

siz koca bir yalansınız..

boşsunuz boş..
hesabın var mı? giriş yap