• ananı da al git mi deseydi?

edit: baslik basa kalmis. baslik sahibi kacmis.
  • ibb'ye yuvalanmış akp'li bankamatik memurlarını kovması kadar normal bir şey yoktur. sonuna kadar haklıdır. dolayısıyla yersiz bir protesto olmuş.

cb olsa da akp'lilerin yaptığının aynısını yapsa,
    khk ile bütün akp'lileri kamudan kazısa keşke.
  • protesto falan yok. algı yapmayın. tek bir kişi kendince konuşuyor. birşeyler diyor ne dediği bile anlaşılmıyor.
  • bu kadar çarpıtma olamaz. altyazı olmasa biz de anlayamayacağız neredeyse. ''saygısızlık yapma'' cümlesini ''cevap ver bana'' sözlerine cevaben kurmuş, gerisini duymamış.

başlık öyle açılmış ki sanki diğer söylemlere bu şekilde cevap verilmiş gibi. ''17 bin kişiyi işten attın, 45 bin kişiyi aldın. adalet diyorsun, hak diyorsun.'' sözlerine karşı imamoğlu saygısızlık yapma demez. bu adamı tanıyanlar zaten bunu biliyor. ancak kendi kitleniz bunu yer. yemeye de devam etsinler.
  • 17 bin haksız işe alınanı kovdum, 45 bin gerçekten gerekli personeli işe aldım diye cevaplaması gerekirdi bana kalırsa. işten atılanlar sırf işten atılsınlar diye 2 seçim arasında belediyeye alınan kişilerdi. belediye başkanı haksız yere seçimi elinden alınmasından sonra işe alınan bırak 17 bin kişiyi 17 kişiyi bile işten atmasaydı millet onu rezil ederdi.
  • imamoğlu’nun muhtemel akp’liye verdiği medeni bir cevap.

türkiye’nin “kökeninde” medeni bir ülke olduğunu hatırlattığı için imamoğlu’na teşekkür ederim.
  • tek kişilik dev protesto
  • imamoğlu iki seçim arası belediyeye doldurulan davarlari siktir edip yerlerine işi bilen liyakatli kişileri aldı evet. can kurban böyle kovmaya, kovmak da değil böyle dolu dolu siktir etti pezevenkleri.
  • vergimizi yediğin hangi kurumdaysan senin de bir an önce maaşının kesilip kovulman dileğiyle...
  • 6 ay içerisinde mahkeme karşısına çıkacak ebabil terör örgütü üyelerinin imamoğlu hakkında ard arda açtığı manipülasyon başlıklarından bir diğeri.
hesabın var mı? giriş yap