• yapılan iş e-mail şifresi kırmak değildir, son derece organize bir şekilde kredi kartı bilgilerini çalıp, suç örgütlerine satmak çok ciddi bir suçtur. üç aşağı beş yukarı, hak ettiği cezayı almış dolandırıcıdır.
  • hacker olaydı yakalanmazdı.
  • 26 yasinda cocuk derken?
  • potansiyel hek-fadıl'dır.şükür ki devlet bu sefer önceden tedbir almış.
  • yazdığı mektupla ciğerimi dağlamış olan hacker.

--- spoiler ---

"bir asır 35 yıl cezamın onanmasını talep ediyorum. sayın başkanım, yukarıda bilgileri yazılı dava dosyanızda yargılandım. beni yalnızca bir kez görüntülü sistemde görmekle 135 yıl hapis cezası verdiniz. şuan sorulsa, ten rengimi bile hatırlamayacağınıza eminim. bilişim suçlarındaki zincirleme suç hükümlerinin yetersizliği, toplumsal istikrar mı sağlıyor anlamış değilim. verilen astronomik hapis cezalarıyla amaçlanan kazanımın ne olduğu da muammadır. kararı hiçbir şekilde hak etmediğim halde yargıtay kurumunda, yürürlükte olan kanun maddelerinden hareketle çözüm üretemeyeceğine dair kuvvetli olan inancım, kararı temyize gerek görmemiştir."

--- spoiler ---

piçe bak hele.
  • takı töreni gibi gelen geçen takmış bu hacker'a. yargıçın teyzesinden 35 yıl daha... amcasından ağırlaştırılmış müebbet...
  • aldığı cezayı hak etmiş korsandır. keşke daha fazla olsaydı.
  • 26 yaşında yaptığı işe "hackerlık" denerek küçümsenemez, yaptığı düpedüz hırsızlıktır, hırsızlık, hır sız lık, h ı r s ı z l ı k.
hesabın var mı? giriş yap