• --- spoiler ---
    uşak valisi funda kocabıyık geçici görevle içişleri bakanlığı emrine görevlendirilmiştir.
    --- spoiler ---

kocası hüseyin kocabıyık'ın tweetlerinden sonra anında ipini çekmişler..
    biraz bu funda kocabıyık'ın profilini yazalım
    nasıl bir zihniyet tarafından yönetildiğimizi herkes bilsin
    kendisi imam-hatip'te felsefe öğretmeniydi..
    kocası hüseyin kocabıyık izmir'de gazeteciydi
    hüseyin kocabıyık ak parti milletvekili olunca hayatının akışı değişiyor..
    tüm kapılar açılıyor
    önce meb'de daire başkanı sonra ver elini valilik..
    kocasının dün akşam tweet'in görünce "sabaha karısını görevden alırlar" dedim.
    sağolsun ak parti iktidarı yanıltmıyor..
    başkanlık sistemi sayesinde kararlar jet hızıyla alınıyor..
    devletin valileri, bürokratları anında ıskartaya çıkartılıyor..
  • hahaha kocası bir tweet attı anında görevden aldılar. böyle bir diktatörlük olamaz
  • mesleği ögretmenlik. koca torpiliyle vali olmuştu. kocasıyla birlikte ipleri çekildi. güle güle.
  • hahahahaha :)))) daha durun hepsi birer birer ayrışacaklar.
  • 1 gün geçmeden kesmişler biletini.
    ayrıca bu hanımefendiyi sokakta vatandaşa bağırırken hatırlıyorum sanki. o değil mi?

edit: o imiş.
  • kocası tweet attı diye görevden alınan vali vs. eşi fetöden hapis yatan ama ağır ceza hakimi olup kavala'ya müebbet veren hakim
  • uşak'ta mecburiyet caddesi olarak anılan valiliğin bulunduğu caddede pandemi tedbirlerine ilişkin denetim yapmak üzere vatandaşları meslekî deformasyon neticesinde ilkokul öğrencisi yerine koyup azarlayan eski öğretmen, meb bürokratı ve vali hanımefendinin, kuvvetle muhtemel biçimde kocasının iktidar partisine olan politik oryantasyonunun geride kalması ve bunu sosyal medya aracılığıyla duyurması nedeniyle, kızağa çekilmesi olayıdır.

edit: ilinti
hesabın var mı? giriş yap