7 entry daha
  • beşiktaşımızın rekorlara doyamadığı bu sene yine bir rekor bekliyoruz kendisinden. fener ucl'de sıfır çekmişti, bjk bu rekoru geliştirmeye çabalıyor. ahshsjdj.
  • ülke puanı için kazanmamız gereken bir maç. başarılar çocuklar.
  • şu beşikcik lafından iğreniyorum aq bu ne oğlum 5. sınıfa mı gidiyorsunuz ?

liverpool maçı oluyor başlığa beşikcik 8 yedi beşikcik yazıyorlar beşiktaşla alakası bile olmayan maçlara.

tottenham olympiakos başlığına bakıyorum aynı mallık orda da var komik değil amk komik bişe yapın gulelim yoksa böyle gerizekalı olduğunuzu tescillemekten başka bir şey yapmıyorsunuz.

not:gs
  • necip denen sözde futbolcu özde kazma olan beyinsiz sağolsun bu maçı da izlemeyeceğim. en son mustafa pektemek denen karaktersiz için bu ritüeli yapıyordum.

ayrıca abdullah avcı'nın teknik direktörlüğü = necip kazmasının futbolculuğu. seni bu takıma hoca yapana da seni hala bu takımda tutana da yazıklar olsun. kendi gibi çapsızları inatla oynatıyor. yetti lan artık. oğuzhan çöpü, necip kazması falan yemin ederim yıldım. lens'e falan hiç girmiyorum, takımın başına bela oldular.
  • beşiktaş’ın bazı takımlar gibi as kadro ile maça çıkıp 5-6 gol yemeyeceği, çıkıp mücadele edeceği ve galibiyetini alacağı maçtır.

en azından ilk golümüzü 5. maçta atmayacağız, ama ilk puanlarımızı alıp önümüzdeki maçlara bakacağız.
  • beşikcik diyenin ağzında,

beşikcik yazanın ellerinde,

8 adet değişik değişik şeyler çıkar umarım.

tanım: beşiktaşın bir avrupa maçı.
  • beşiktaşın zor da olsa bir fark ile kazanacağını, ya da maçın berabere biteceğini düşünüyorum. her şekilde bundan sadece 2 sene önce şampiyonlar ligi grubundan nağmalup lider çıkan bir takımın bu hale düşmesi koymuyor değil.
  • kesinlikle puan ya da puanlar almamız gereken maç. liverpool'dan 8 yemekten daha bir beter durum şu grupta 0 çekmek.
  • gazozuna oynayacağı maça bir tane alt yapı oyuncusu almayan zihniyetler artık uzak dursun futbolumuzdan azalarak yok olsun. adam anlamıyor ki taraftar orda bir tane alt yapıdan adam görürse daha hevesle izliyor maçı. sadece o adam için bile izler o maçı.
    tanım: vizyonsuz bir teknik direktörün başında çıkacağı beşiktaş maçı daha.
  • bu maçı izlemeyi düşünen renktaşlarım varsa eğer, kendilerine onun yerine boş duvarı izlemelerini tavsiye ediyorum. en azından strese girmezsiniz, sadece sıkılırsınız.
131 entry daha
hesabın var mı? giriş yap