• ailesi vasıtası ile twitter üzerinden yaptığı açıklamadır.

edit: ikinci açıklama bariz olarak fake hesaptan yapıldığı için sildim. üstteki hesabı inceleyince pudra escobar reisin askerlik fotoğrafları vs görünüyor, gerçek bir hesap gibi duruyor yani.

son edit: adam itiraf niteliğinde bir twiti yakında atmış. acaba neydi çektiği:)
  • --- spoiler ---

"uyuşturucu batağına sürüklendim."
    --- spoiler ---

gören de arap çarşafına bonzai sarıyor sanacak. ulan lüks otomobilin içinde kokain çekiyorsun, gelmişsin 1 lira için adam bıçaklayan tinerci edebiyatı yapıyorsun.
  • şimdi,

#seninleyizkürşat
    #kürşatıyedirmeyeceğiz
    #yanındayızkürşat tagleri açılır. at fava bekle.

(bkz: magduriyet loading)
  • "tüm yandaşları kurtarıyorlar, ben niye yırtmayayım" deyip pudra şekeri yalanını uydurdu ama ikinci gözaltı ve bakandan gelen, "içici" açıklaması sonrası böyle saçma salak bir açıklama gelmiş.

banane senin varoluş sancılarından? ticari ilişkilerinde kamu kaynaklarının rolünü anlat sen.
  • kandırıldık kelimesinden sonra, sozde vicdan ile allah afetsin, pişmanım piskinlikleri ile günah çıkarma işlemi.
    ne diyelim inşallah allah affını kabul eder. sizin aranıza girmeyelim. bir de türkiye halkından özür dilemiş, bizden de hellalik istiyor zaar.
  • yaw he he, araba alıp satarak porsche, ranger rover sahibi olunuyor, yetmiyor coconut eziliyor, hep böyle sıkı çalışmaktan oluyor bunlar.
  • bir sürü avukat desteğiyle yazdırıldığını düşündüğüm açıklama. partiyi kurtarmak için kendini hatalı göstermiş. tamam kardeş bütün suç sende, başka kimsenin kabahati yok. bir de hafiften gözdağı vermiş tek kişi ben değilim diye.
  • "kendimi ölümün kıyısında hissediyorum" diye bir söz içeren açıklama. olası ahbr manşeti: cehape masum bir genci ölüme sürüklüyor
  • bir babası ölen sensin kardeş.

baba ölünce, aniden lüks araba filosu nasıl yapılıyor? bunun izahını öğrenebilir miyiz?

babanın ölmesiyle şu anki durumun hiç alakası yok, duygu sömürüsüne de gerek yok.
hesabın var mı? giriş yap