• --- spoiler ---

"uyuşturucu batağına sürüklendim."
    --- spoiler ---

gören de arap çarşafına bonzai sarıyor sanacak. ulan lüks otomobilin içinde kokain çekiyorsun, gelmişsin 1 lira için adam bıçaklayan tinerci edebiyatı yapıyorsun.
  • "tüm yandaşları kurtarıyorlar, ben niye yırtmayayım" deyip pudra şekeri yalanını uydurdu ama ikinci gözaltı ve bakandan gelen, "içici" açıklaması sonrası böyle saçma salak bir açıklama gelmiş.

banane senin varoluş sancılarından? ticari ilişkilerinde kamu kaynaklarının rolünü anlat sen.
  • bir babası ölen sensin kardeş.

baba ölünce, aniden lüks araba filosu nasıl yapılıyor? bunun izahını öğrenebilir miyiz?

babanın ölmesiyle şu anki durumun hiç alakası yok, duygu sömürüsüne de gerek yok.
  • * babam öldü (check)

* anam, garip anam (check)

*uyuşturucu batağındayım (check)

* bir günde aydınlandım (check)

*partiye girmek için çok uğraştım (check)

*pişmanlık, akabinde kapanış saldırısı olarak 'anamı üzüyorlar' (check)

tüm mağduriyetleri içermese de akp seçmenini tatmin edecek açıklamadır.
  • yaw he he, araba alıp satarak porsche, ranger rover sahibi olunuyor, yetmiyor coconut eziliyor, hep böyle sıkı çalışmaktan oluyor bunlar.
  • "kendimi ölümün kıyısında hissediyorum" diye bir söz içeren açıklama. olası ahbr manşeti: cehape masum bir genci ölüme sürüklüyor
  • öff ne boş yapmışsın dün pudra şekeriydi dedin dalga geçtin resmen derdimiz sen misin olum her şeyi geçtik senin kokonu uyuşturucunu mu dert edicez lan s ne boku çekiyorsan çek taylandlı kadınların götünden anason çek bize ne amk derdimiz o arabayı sana bizim cebimizden kazıya kazıya sana verenlerle derdimiz biz bu haldeyken size geçilen iltimaslar gündem bile olmaman gerek senin adın bile geçmemesi gerek lan her yerde sen kimsin ak sen kimsin neyi açıklıyosun çıldırıcam babası evi yakmış evladı saksıya işedi diye özür diliyor s düzeninizi de özrünüzü de
  • şimdi,

#seninleyizkürşat
    #kürşatıyedirmeyeceğiz
    #yanındayızkürşat tagleri açılır. at fava bekle.

(bkz: magduriyet loading)
  • canım anam :( biraz da anadolu şivesi katarak mağduriyet yaratma çabasının alenen görüldüğü açıklamadır.
hesabın var mı? giriş yap