• normaldir.
  • 38 yaşında adamın 28 yaşında sevgilisinin olması ne kadar normalse bu da o kadar normaldir.
  • (bkz: barely legal)
  • sözlüğün ozguveni düşük mid aged tiplerle dolu oldugunu gösteren theme.

kalitesine bakılmaksızın her zaman her konuda kolay erisilebilir olanı arzu edip kendilerini yasit olduklari karşı cinslerinden daha asagi seviyede bulan ya da onlarin kendilerinde yarattiklari realist farkindaliklari iliklerinde hisseden insanciklarin, daha hayata adim atmamis, kendilerini bir seye teslim etme ihtiyaci olusturulan, aile baskisi ya da cevre etkenleriyle henuz benliklerini kesfetmeleri uzerine manipulasyonlara en savunmasız olduğu olgularda yasatilanlari kendi cikarları, güven torpulemeleri ve libidolarini tatmin etmeleri için kullanmak uzere ilişki adı altında yaşattığı vicdan rahatlatmali orta oyunudur, postmodernizmde yeri yoktur.
  • kimseyi ilgilendirmez.herkes işine baksın.
  • hayata aynı pencereden bakabiliyorlarsa sıkıntı olmayacak durumdur.

18 yaşında henüz kendi karakteri oturmamış birinin hayata baktığı bir pencere olduğunu düşünmüyorum. çünkü 18 yaşındaki kişi, hala ergenliğin etkisindedir ve popüler akımlara kapılıp saçma sapan uğraşlarla zamanının çoğunu öldürmektedir.
  • 18 yaşından sonra sayılara takılmak biraz gereksiz gibi. abuk bi aralık olmadığı sürece * anlaşabiliyolarsa kimse için sıkıntı çıkarmayacak durumdur.

ne kızlar var 20lerinde ama 30 yaşında gibi olgun ve birikimli olabilir bu insanın kendisini yetiştirmesi ve ilgi alanları ile alakalı tamamen . ve aynı şekilde ne erkekler tanıyorum 30 küsür yaşında olmasına rağmen hala "liseli" kafasında gibi eğlenip yaşayan.

yani kafanızda nasıl bi olgu var acaba 28 yaşındaki erkeklerin böyle hepsi aile geçindirecek memur kafası eve gelip yemekten sonra koltuğa sızacak sosyal hayatı eğlencesi hobisi vs olmayacak kişiler falan mı ?

erkeklerin kafa yapısı olarak geç olgunlaştıklarını unutmayın.
  • yasal olarak bir problem yoktur bu konuda hemfikiriz zaten. ancak ilişkiden beklenti, hayattan o anki beklentiler, olgunluk seviyesi bakımından kesin olmamakla beraber büyük ihtimalle sorunlu bir çift olacaklarını düşünüyorum
  • 30 yaşındaki kadınla 40 yaşındaki erkek arasındaki yaş farkı 18 yaşındaki kadınla 28 yaşındaki erkek arasındaki yaş farkında çok daha azdır. bence 18-28 arasında çarpık bir ilişki vardır
hesabın var mı? giriş yap