• şöyle bir şey.

nasıl da mutlu not yazmışlar.

"kutsalımıza saldırıyöörleeer" diye inleyip durup gururla böyle bir şey paylaşmak...

bu adamlarla aynı ülkede yaşıyoruz lan. inanılmaz.
  • orospu çocukluğudur.
  • bu paylaşımı yapan tartışmasız orospunun fırlatmasıdır.
  • beni en çok bitiren hadise de yeni akit gibi en büyük ak parti destekçisi gazete böyle paylaşımlar yaparken recep tayyip erdoğan'ın ya da ak parti üyelerinin mustafa kemal hakkında konuşurken herhangi olumsuz bir şey söylememeleri- en azından halk önünde, dolaylı olarak söylenen sözlerden bahsetmiyorum.
    tamam bu politika, ikiyüzlü olmak lazım, her düşündüğünü söylememek lazım da bir yandan sen farklı konuşurken diğer yandan senin en büyük destekçinin açık açık bu ülkenin kurucusuna hakaret etmesi biraz mide bulandırıcı değil mi ?
    tanım: akit gazetesinin milyonları rahatsız edecek, hakaret içeren paylaşımı.
  • alır, kedilerimin bok tasının altına ya da içine sererdim. dua etsinler, para vermeye değer görmüyorum.
  • paylaşımı yapanlar yüzünden, memlekette kına sıkıntısı çekilecektir.
  • islamofaşist akit halt yemesi. ben o resimlerde atatürk yerine said’i görüyorum.

edit: eksik harf.
  • -beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir; benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu yeterlidir.” m.kemal atatürk.
  • problem değil, cumhuriyet kazanımlarının kolayca çöpe atılamayacağını bu yolsuzların da anladıklarını gösteren fotoğraf olmuş. en güçlü oldukları dönemde bile sadece önemsiz portreleri çöpe atıp masturbasyon yapabiliyorlar. ellerinden gelen bu kadar, çünkü rte diye lanse ettikleri adamın ne kadar kepaze biri olduğunu anlamışlar.

aynen devam edip kudurun, akitler :)

(bkz: #43804533)
  • sığlık nedir ansiklopedik tanımı tamamen bu adamlarda görülmekte bu ne arkadaş ya biraz vicdan sağduyu
hesabın var mı? giriş yap