şükela:  tümü | bugün
 • artık rezalet ve firma ismini bir arada görünce şaşırmıyoruz ama bu insanlar gerçekten işi yüzsüzlüğe vurmuş dedirten durum.

  görsel

  görseldeki siparişimi verdim,kargom geleceği söylenenden bir gün sonra geldi olabilir yoğunluktur dedim kargoyu alırken çalışan merdivenin başından verdi ve hemen gitmeye çalışır gibi bir hali vardı,kargo poşetini açınca ne göreyim 4 kitap olması gereken seti hepsiburada tek kitaba konsantre edip yollamış,rezalet tabii ki alt kuruluşları olan hepsijeti de içeriyor çünkü kargo görevlisi hem arkasından hem diafondan seslenmeme rağmen durmadı.

  görsel

  rezaletin devamında ise 2 kez çağrı merkezi telefonu suratımı yüzüme kapattı.

  ben yandım siz yanmayın özellikle alternatifi olan alışverişlerde bu siteyi tercih etmeyin.

  edit:görsel
 • ohoo saymakla bitmez bu şerefsizlerin rezaletlerini. 9 mayısta sipariş verdim hala getirmediler. son 2 haftadır kargom evimden 10 km uzaklıkta bekletiliyor. bir de getirecek firma hepsijet. şaka gibi. bir daha mı tövbeler olsun.
 • ya hic mi akli selim bir girisimci yok bunlara rakip olacak, duzgun is yapip vatandasi memnun ederek islerini buyutmek isteyen?
  ya hu 10-20 bin liraya bir alisveris sitesi kurun en basta, sonra daimi bir yazilimci grubu ise alir neredeyse sifir sermaye ile isleri buyutursunuz. ulan facebook'tan bile yapabilirsiniz baslangici.

  ben burada yazarimizin imza atip atmadigini merak ediyorum. eger kontrol etmeden imza atmissa urunu eksiksiz olarak teslim aldim ibaresinin altina imza atmis demektir, ki bu durumda hukuken bir sey yapamazsiniz.
  eger imzasiz teslim edildiyse ürünüm gelmedi deyip parasini alir, elindeki tek ürünü de kendisine ayirabilir. mustehak bunlata cunku..

  t: alisik oldugumuz, sinir bozucu rezaletlerdendir.