• gurbetçi türk insanının oldukça objektif şekilde yansıtıldığı, eğlenceli yapım. benim için özel olan yanı ise izlediğim ilk almanca film olması. bolca güldüm, hemen hemen tüm argo diyalogları anladığım için de muzip bir gurur duydum. çok büyük beklentilere girmeyecek ve offensive esprilere takılmayacaksanız hoşça vakit geçirebilirsiniz. önerilir.
  • almanların neden hitleri başa getirdiğini anlamak için bu tip sözde komedi filmlerini izlemek gerekiyormuş demek. komik desen komik olmayan saçma bir film, ırkçılık film boyunca mide bulandırıcı derecede. alman halkının çoğunluğunun böyle salaklık dolu şeylere gülebildigine inanmak istemiyorum. filmdeki tek güzel şey bebekti, tüm bebekler güzeldir
  • asiri tatli bir bebek oyuncuya sahiptir oncellikle. genel olarak da klasik yeni nesil almancilari fena aktarmadigi dusuncesindeyim. turk olmadigi halde turk'u oynayan 2 oyuncu da ozellikle sami karakteri yeterice turktu.
  • bu sikindirik üçüncü sınıf filmde bile en entegre olup asimile olmuş türklerin dahi en az üçte birinin iflah olmaz bir islamcı yobaz olduğunu alttan alta pompalayan bir film.

yurt dışındaki çomarlarımızı düşününce haksız da değil hani.

http://www.imdb.com/title/tt3598648/
  • gereksiz muvi. eko var diye izledim ama pişman oldum. espri anlayışı bize çok uzak olmasa da bazı noktalarda oldukça agresif. burada aynı şakaları yapsan ortam buz keser...
  • türk olmayan oyuncuların türk karakterini yansıtması? saçmalık! alman ırkçılığı yine ön planda.
  • oyunculardan sadece ortanca kardeş rolünü oynayan türk'tür. o da rapçı ekofresh zaten. asıl adı ekrem. 1-2 sene önce izlemiştim bu filmi o yüzden ayrıntıları çok hatırlamıyorum.
  • bok gibi bir film. 1 puan bile fazla şu filme.
hesabın var mı? giriş yap