• (bkz: twit ile her şeyi açığa kavuşturmak)

tamam. artık dağılabiliriz.
  • hemen altında ki

" it’s because of dogecoin.. " yorumuyla güldürmüştür
  • covid-19 dan dolayı çok yakınım olan 2 sevdiğim insanı kaybettim.
    yine çevremdeki insanların yakın akrabalarından da, bir kısmının vefat ettiğini öğrendim.

o yüzden aşılı veya aşısız hayatını kaybedenlere ve yakınlarına yapılmış bir saygısızlık olarak görüyorum bu tweeti...

fakat her şeyden önce;
    evet hayatta kalanların, hayatta kalma nedenleri, dinamikleri araştırılmalı.
    evet aşıların etkinliğinin yeterli olup olmadığı tartışılmalı ama koskoca elon musk'ın, bilimsel araştırmalar ışığında bu konuyu tartışmaktansa, şu memeyi paylaşması, bu konudaki zihniyetinin bizim çizgili tişörtlü dayılardan farksız olduğunu gösterir.
  • (bkz: sen ne konuşuyorsun lan değişik)
    noldu lan aq ekşicileri yazmış bir de. sanki elon musk dünya sağlık örgütü başkanıymış da covidin yalan olduğunu itiraf etmiş gibi ne bu havalar aq. malmısınız nesiniz anlamıyorum ki.
  • covid'in insan öldürme kriteri düşük zeka olmadığı için hasbelkader hayatta kalmış bir ahmağın açtığı ekşi sözlük başlığı.

devletlerin bir an önce bu aşı karşıtı ahmakları izole edip baskı altına alacak tedbirler alması lazım. yoksa bu pandemi yıllarca geçmeyecek.
  • aşı bulduk diye hepimizi keklediler, deneyini yapan yaptı, parasını kazanan kazandı, her türlü size girdi diyor.
  • elon musk baya aşı destekçisi bir arkadaş.

bence aşı karşıtlarını oltalıyor :)
  • bu elon din kursa inanacak belli bir kitle var ve daha tuhafı ise kendi ve elon'un inanmadığı her şeyi körü körüne kabul edecek kadar hem de .
    hatırlarsanız geçen gün de matrix'de yaşıyoruz tarzi bir şey dedi.

durup durup ortalığı karıştıran fazla zeki bir tip, severiz o ayri.

ha bu arada aklıma geldi,. jimy carter mi kenedy mi tam hatirlamiyorum ama uzaylılar ile alakali inanç sorusu soruluyor, "inanmam ama korkarim" diyor,. covidin yok olduğu kabul edip hastanelik olan onlarca insan var işte böyle bir şey.
hesabın var mı? giriş yap