• tayyip yandaşı olan hiç kimse hiçbir bedel ödemez bu ülkede öğrenemediniz mi, ancak ölen çocuğun ailesi neden çocuğunuz öldü de bizi bu duruma düşürdünüz bedeli ödeyebilir

edit 1: fazla harf vardı onu sildim

edit 2: kazayı tayyip'e bağlamıyoruz, tayyip ve yandaşlarının yol açtığı ülkedeki kanunsuz uygulamaların (bkz: sigortasız işçi çalıştırmak) iplenmemesi ve eğer yandaşsa üstünün itinayla örtülmesinden bahsediyoruz sayın zekasızlar.
  • hem sigortasız çalıştır hem de olayı örtbas et. lanet olsun bunlara. o çocuğun hakkı hiç bir zaman aranmayacak ve olay asla gündeme gelmeyecek. bu ülke artık üstünlerin adaletinin sağlandığı bir yer.

edit: "ama olayı tayyi'be bağlıyelahh " diyen yazar sen de her boku ince'ye bağlama. azalarak değil direkt bitin artık ya.
  • büyük bir eğlence parkında bir çocuk ölüyor hiç bir medya haber yapmıyor...!!! bunu da tayyip e bağladık diyeceğine neden örtbas edilmeye çalışılıyor bunu sorgula sayın amına koduuum.
  • hangi viaport'ta olduğunu merak ettiğim elim kazadır. umarım suçlular cezasını çeker.
  • eğer olay doğruysa mutlaka kamera görüntüsü olmasının beklenebileceği üzücü durum. zira o tür yerlerde örümcek karıncayı ezse bir mobese mutlaka görür, o da olmasa bu yaz akşamı zibilyon tane insanın en az beşte birinin kamerası açıktır (anında veya sonrasında farketmez).
  • bu lunaparkın önünden her geçişimde dehşete kapılırım. bir yanında dev bir avm, mahşeri bir kalabalık. etrafı otomobil mezarlığı gibi, binlerce araba. ötesinde tem otoyolu, binlerce araba da oradan geçiyor... tüm bu korkunç manzaranın ortasında dönmedolaplar, sağa sola salınıp duran devasa makinalar falan. son derece distopik bir havası var. çocuklarım hep heyecanlanır gidip oynamak ister, her seferinde bir şekilde karambole getiririm. böyle bir kaosun içinde kaza olmaması, insanların oraya girip sağlam çıkabilmesi beni hep şaşırtmıştır.
    derken bu haberi gördüm.
    böylesine kabak gibi ortada olan ve 4 mevsim 12 ay darphane gibi para basan bir yerde sigortasız işçi çalıştırılması gibi bir ahlaksızlığın var olması tüm kaygılarımızı haklı çıkarıyor; aklı olan, canını seven, çocuklarını seven buradan içeriye adımını atmaz. çalışanının hayatını hiçe sayan adam müşterisini de sallamaz.
    hayatını kaybeden kardeşimize allah'tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum.
  • şayet doğruysa çok üzüldüm. hayatımda lunaparklar kadar leş mekan az gördüm. hem tehlikeli hem de gereksiz. 17 yaşında belki cep harçlığı çıkarmak için sigortasız çalışmaya razı bir gencimiz hayatını kaybediyor ve üzeri örtbas edilmeye çalışılıyor. çok yazık.
  • birileri haldır huldur para yerken bu kadar insan can pahasına, cep harçlığı için böyle yerlerde hem de sigortasız çalışıyorsa, ülke uzay çağında falan demesin hiç kimse bana.
  • olay pendik viaport avm asia lunaparkında roket adlı aletde meydana gelmiştir
    ben de haberlerde denk geldim şimdi olaya, 17 yaşında diyen de var 19 yaşında diyen de var, sigortasız diyorlar, açıklığa kavuşturmalı
  • durumu iyi olmayan öğrenciler yaz tatillerinde genelde böyle işlere yöneliyor. birkaç ay çalışıp okul parası kazanmaya çalışıyorlar. yazık olmuş gence.
hesabın var mı? giriş yap