• tanıyorum...

bir arkadaşımın başına gelmiş ya da bir arkadaşımın akrabasıydı türünde başlayan bir hikaye değil bu.
    tanıyorum.

sıcak bir yaz zamanı, sabaha karşı aynı hastanede doğmuşuz. aramızda dört buçuk saat var. hastaneye aynı araçla gelmişiz analarımızın karnında.
    arabayı kullanan babammış.
    babalarımız mecburi ortaktı, 1964 yılında ortaklığa başlayan dedelerimiz nedeniyle.
    iki büyük sülalede neşe kaynağı olmuştuk. benzer isimler koydular. aynı burcun yılmaz savunucuları olduk, kaderimiz benzer başladı.
    bebeklik dönemlerini aynı bebek mamalarıyla geçirip aynı oyuncakları oynadık. o benden önce emeklemiş, ben az emekleyip çabuk yürümüşüm.
    o emeklemeyi bırakıp yürümeye çalışana kadar hiç sorun olmadı evlerimizdeki ağlayışlarımız, çığlıklarımız, düşüşlerimiz ve kavgalarımız.
    o benim gibi yürüyemedi, o yürürken aramıza duvarlar örüldü, o yürüdü ama büyüyemedi.
    küçük bir ilçenin küçük doktorları otizm teşhisinde bulundu.

gezmedikleri doktor ve umutla almadıkları vize kalmadı başka ülkelere. parayla silindi göz yaşları. olmadı.
    arasıra duyuyordum, ben çarpım tablosunu ezberlemeye çalışıyor, o kelime söylemeye.
    ben voleybol antremanına giderken, o fizik tedaviye.
    benim elim değerken ilk defa başka bir ele... o bakıcısının hazırladığı ezilmiş muzu yemeğe çalışıyordu zorla.

yıllar geçer... ki geçti de. duyuyorum; bisiklete binebiliyormuş, yakışıklı olmuş çok ama sakalını kesemiyormuş kendisi, temel ihtiyaçlarını gideriyor fakat zincirleme isim tamlaması kuramıyormuş. hala bakıcısı varmış.

tanıyorum. şehir efsanesi değil.
    kaderimiz benzer başladı ve ilk dost kazığımdı.
    kalıtımsallığı, genetik kodu, dna ve dış etmenleri boşverirsek.
    4,5 saatti aramızdaki fark... 4,5 saat sonra doğdum, ben seviştim o sevişemedi hiç.*
  • elini öpmeden önce iki kez düşüneceğim insandır.

edit: ha illa öpeceksem sol elinden öperim, o da istatistiksel bir sevinç getirir en fazla.
  • "bir gün olur da bakire bir kiza aşık olursam, ona haksizlik etmemek için kimseyle sevismemeliyim" dusturunu benimsemis bir erkek olabilir.. yani "ulan taş gibi kiz bulduk ama bakire, oysa ben 157 kadinla yattim" diyemiyordur belki de bu opsiyonle olarak ince biyikli arkadasimiz..

ki bence cok asil bir harekettir.. "madem şimdiye kadar mükemmel aski bulamadim, buldugum mükemmel aşk bakire olursa, ben de olam, ama oral seks sayilmaz" demis olabilir..

velhasil 30 yasinda bakire olan kizlar varsa bu ülkede, 30 yasinda bakire olan erkekler de olmali, ve bu yadirganmamalidir.. günümüzce ve bence.
  • yadırganmasının bu toplumda ne akla ne de mantığa yatar tek bir yönü yoktur.
    ana-bacı namusu konusunda bu kadar hassas erkeklerin bulunduğu bir toplumda peşi sıra gündelik hayatta hemen hemen sürekli açılan muhabbet ise ''buldunmu sikeceksin,elin oğlu nasıl sikiyor çatır çatır'' muhabbetinin yapılmasını sağlıklı karşılayan bünye varsa beri gelsin.
    yani hem bu konularda ana-bacı namusu diye toplumsal bir madde koyuyosun,hemde yine aynı bu toplumun erkeklerine yönelik olarak faydalanması için et pazarı açıyosun. yani kusura bakmayın ama hemen hemen kız-erkek sayısı eşit bir toplumda olduğumuza göre bu pazarın sürekliliğini istiyosan hammadde şart.
    daha demin dediğin üzere denk getirdiğini sikmeye kalkarsa da demin gevşek ağzınla söylediğin o erkeklik maddelerini nasıl içine sindirip diğer bir erkeklik maddesine geçiceksin merak konusu .
    burda erkeklerin bu tek taraflı kendine mübah bakışlarını eleştirerek kadın haklarını savunmaya yönelik bir şeyler söylemek değildi amacım.
    ama karşındakini saf,temiz ve kendine ilk olarak istiyosan sende ona öyle git hakettiğini göster.güneş balçıkla sıvanmaz.
    ondan sonra ''kıza bak lan taş gibi'' dendiğinde,o kızın kendinden küçük erkek kardeşi ''ne diyon lan sen o benim ablam'' türünden tatsız durumlar yaşandığında da ağzını açıp bakmak oluyor nedense erkekliğiniz.
  • amsalak degildir... bircoklarinin aksine..
  • bir arkadaşım. utangaçır. sevişeyim diye otuz takla atmaz. ayrıca kategorize edilmeyi sevmez. sevmem.
  • vücudundaki kemik sayısı normal erkeğe oranla bir adet fazladır.
  • benim bir arkadasim var boyle, yani, sanirsam ki oyle.

dun aksam nisanlandi. allah mutlu etsin, canim dostum benim.

tanim: bir sorun yasadigini dusunmedigim erkektir. ilk seferinde biraz heyecanlanir. olur oyle.
  • en asil duyguların erkeğidir.
    evet herkes zikişsin bir sürü nunuş yalansın sonra başkasıyla evlensin! ohhh ne güzel oluyor yha zikişiyorum duygusal ilişki yaşıyorum sonra başkasıyla evleniyorum.
  • hiç sevişmeden direk sikmiştir çok afedersiniz. yav utandım bunu yazarken valla.
hesabın var mı? giriş yap