• gurbetçi türkçesi ile yazılmış rezalettir.
  • yorumları neden otel seçmeden önce okumamış diye düşünmeden edemiyor insan.ayrıca 10x zoomla çekilen fotolar pek tatmin edici değil.

bundan dolayı rezalet puanın 3/10
  • siktin mehtabı eyledin viran.
  • otelin adından anlaşılabilir bir durum aslında, mehtap family diye otel mi olur, olursa da böyle olur.
  • sonra yok efendim turizm elden gidiyeah, yok bilmem ne... rezalet puanım 9/10.
    buraya gideceğime hapse girerim daha iyi, en azından daha temiz yemekler yer, kansız, döl lekesiz yataklarda yatarım. yorumları okuduktan sonra tiksinti geldi, gittim duş aldım zaten...

yalnız biraz daha inceleyince açık büfede kedi gezdiğini de gördüm. gerçi açık büfede canlı geziyor olması iyiye işaret belki de...

açık büfede kedi
  • rezalet puanım 10/1
    çünkü her şeyimiz çok güzel.

edit: alamancısın zaten. yüzde bilmem kaç ak partiye oy vermişsin.
    başına gelen her şey müstahak.
    herrr şeyimiz çok güzeldi hani!
    oh olmuş.
    hamamböcekleri yesin sizi.
  • otel ismini duyunca aşırı güldüm. şaka sandım gerçekmiş bu otel.

lan yoruma grek var mı ismi duyunca bi mizahla karşılaşacağın çok bariz değil mi?

hayatım tatil yaparak geçiyor benim. mehtap family ne lan? insan kalacağı otelin ismine dahi bakacak. ciddiyim yapın bunu.

yoruma bakmadan başka ülkeden bilmediği otele gitmişsiniz yine iyi yırtmışsınız valla.
  • sen almanya'da çalışıp çil çil avroları biriktir, tatile giderken pintilik edip mehtap family diye otel seç.

çok da güzel iyi olmuş bence dediğim, rezalet olmayan olay.
  • millet yunan adalarına gidince taşşak geçiyordunuz. geçen sene türkiye'de turistik bölgede otel olayı defterini kapadım. hatta haziran-temmuz-ağustos aylarında tatile çıkanın aklını sikeyim. eylül, hatta ekim olsun. millet iyice çekilsin. atlayın arabanıza, alın çadırı, 5-6 koyda ikişer gün kalın.

ulan zaten şehir ortamında yaşıyorsun. gidip de bir başka şehir merkezinde sikindirik, bakteri yuvasında tatil yapmak nedir aklını siktiğimin kırosu. ulan medeniyetin göbeğinde yozgat hayatı yaşıyorsunuz. geliştirin az kendinizi.
  • otelin pazarlama harikası görseli diye koyulan görseli gördüğünde zaten otele gitmeyeceğin ortaya çıkıyor,

diğer rezalet resimlerine bakmadım bile.

bu otele kaç euro verdiniz geceliğine, 20 mi?
hesabın var mı? giriş yap