• 18 yaşında yakışıklı olsun, 22-25 zenginde olsun, 25/30 kariyer sahibi de olsun,30/35 evi arabasıda olsun.35/40 ne oluyor. 40/45 nasıl olursa olsun. 45/50 nefes alsın can yoldaşım olsun.malesef böyle kimlerin evde kaldığını gördüm merdaneli çamaşır makinesi çeyizi olan var.
  • 25 yaşında bakacağın yere, 35'inden sonra baktığın için yaşanan zorluktur o...

35'inden sonra 50+ üzerine bakarsan, evlenirsin... baktığın yaşlar 20'lerde geziyor çünkü...

edit: başlık başıma kalmış, açan kişi evlenecek erkeği buldu sanırım.
  • kedi yetmezliğinden ileri gelir. bir kedi daha alın geçer.
  • 34 yaşında bir erkek olarak ben de evlenilecek kadın bulamıyorum :) +30 dan sonra zor oluyor sanırım her iki taraf içinde. sevgi, saygı, hoşgörü, anlayış vs. diye de istekler gelince bulmak daha da zorlaşıyor.
  • 35 yaşından sonra kadının doğum yapması çocukta anomali riskini arttırıyormuş. herşeyi araştıran bilen ekşi sözlük yazarlarının “down sendromu”nun baba yaşıyla ilgili olduğunu da araştırmış olmasını beklerdim ama erkek olmak bu gereksiz özgüveni de beraberinde getiriyor olsa gerek.
  • ilk 2 sayfasını okuduktan sonra devamını okumaya gerek bile duymadığım başlık. o yüzden 3. sayfa devamında zeka seviyesi mucizevi bir şekilde yükselmediyse, bunca yıllık ekşi okurum ancak bu kadar gerizekalıyı aynı başlıkta toplayan başlık az gördüm. belki troll akp başlıklar. belki.

millet nasıl, ne tipte, ne birikimde, ne psikolojide 35 yaşında kadınlarla karşılaşıyor, artık anlamıyorum. 35 diye gömmüşler, yok aklınız nerdeydi, yok kaç çocuk doğurabilicen falan. sizin sikik beyniniz kendine tavuk kümesi arıyor zaar. bunlar hep ekşi'nin yanlış yazar alımları. burası bilgi paylaşan, insana bi şey katan eski yazarların yerini alan amsalak ergen mallarla doldu. yolda görse kuyruğunu bacakları arasına alıp peşinden koşacağı kadına gelmiş burda seni kim alsın diyor mk ergen şişko sivilcelisi. seni kim alsın, yallah dnr'a oyun almaya hadi.
  • 35 yaşından önce ''ne yapmalık'' erkek aranıyordu ona bakılması lazım. tereciye tere sattırmayın ablalar.
  • dolmuşta kadına küfürler eden lağım ağızlı adamın türevlerini barındıran başlıktır. kadına saygısız, toplumda kadını küçümseyen ve bunu yapmaktan zevk alan, popülarite kastığını, kasacağını zanneden adamcıklarla doludur.
  • 35 yaşında ancak 25'e bakarmış haspam. 25 yaşında , haftada 3 gün spor yapan , eğitimli , genç biri olarak ben neden sana bakayım. özellikle türk otuz beşliklerin çoğunluğunun kel, göbekli, hanzo olduğunu düşünürsek. amca 35'e kadar dikiş tutturamadan gelmiş, 25 yaşındakine bakarım en fazla diyor. sokaklarda 27, 28 yaşında cillop gibi oğlanlar var, bu ne özgüven. bayılıyorum bu sözlüğün seksist erkek egosuna.
  • zor olan şey evlenecek kadını veya erkeği değil, gerçekten iyi kalpli, bencil olmayan, sevgi ve saygıya önem veren kişiyi bulmanın zorluğudur.
hesabın var mı? giriş yap