• dolardaki spekülatif hareketlere kapılan ekşici. ben kabul etmiyorum bu yükselişi size de tavsiye ederim.
    bkz. kalkan balığının üstündeki pulları götüne sokuyorsun fıtığı iyileştirmiyor ama çok iyi.
  • beklemesi gereken kişidir. *
  • 1.x seviyelerinden beri dolara yatırıyorum.
  • 24 mayis sabahi uyandiginda kar ettigini gorecek kisidir.
  • en fazla 1 hafta sonra kara geçecek ekşicidir.
  • benim, hala viskimi yudumluyorum.
  • ben aldım. zarar kes yapıp dalgalanmalardan zararı çıkardım.
    sen bu faizlerle ne yapacan dingo ?
  • müdahaleler seçime kadar süreceği için en fazla bir ay daha bekleyecek kişi. sonra ver elini everest.*
  • kara geçecek ekşicidir. %16,5 politika faizi uygulanan bir ülkede yatırımlar durur, insanlar paralarını bankaya koyar faiz parası ile geçinirler. merkez bankasının son kararları yerinde fakat acil bir şekilde ohal'in kaldırılması gerek. ohal kaldırılmadığı ve kurumlar eski devlet yapısına dönmedikçe doların şu fiyatına çok ucuz gözüyle bakarım.

ali koç'a dahi fetöcü denmiş bir ülkede yabancı yatırımcı sizce gelip fiziksel yatırım yapar mı? şu an yabancı yatırımcının gözünde fakir bir güney amerika ülkesi kadar itibarımız kalmış iken..

adalet sistemi olmayan ve yargıçları siyasi iktidarı dahi yargılayabilecek şekle bürünmeden bu ülkede dolar daha çoook yol alır.

yazdıklarım şahsi fikirlerimdir. buraya güvenip yatırım yapanın aklına tüküreyim.
  • seçimden akp çıkarsa sırtı yere gelmeyecek ekşicidir ama kim çıkarsa çıksın kafa kafaya gelir muhtemelen.
hesabın var mı? giriş yap