• troll başlık olsa da bazı gerçekleri barındırıyor. o yaptığınız %100-200 zamlar kira alamamanıza sebep olacak. kiracıyı evden çıkartmak ne kadar zor öğrenmiş olacaksınız. hiç kusura bakmayın da.
  • troll ama günümüz sorunlarına değinen başlık. daha bugün yan komşu %100 zama nasıl tamam demek zorunda kaldığını anlattı.
  • ironiyse kötü değilse daha kötü amk
  • ben gayet güldüm, millet niye sövmüş anlamadım. toplumsal gerçekçi, geyikli, eleştirel, troll başlık işte. nick ve profil resmini de görünce istemsiz sırıttım . bu nedir ya hahahah sabah sabah personanı skym gavat kardeşim, iznin olursa... bence başarılı. gayet gavatsı, adeta pezevenksice olmuş...*

buna "insanlık suçu, tez zamanda uçurula!" diyenlere şimdi sorsak sacha baron cohen , nathan fielder, ricky gervais falan idam edilsin derler herhalde. ya düşündüm de levent kırca bile kendini kurtaramayabilirdi şu ortamda sanki.

jamesharden 'ı kaçırdınız, gitti adam mesela şimdi mutlu musunuz? kappkaliteli trolldü, koca bir külliyat yok oldu...
  • işte gerçek troll diyerek şukusunu verdiğim piç. eleştiriden, ironiden anlamayan ve eleştirinin hedefinde olanlar doğal olarak sinirlenmiş. amacına ulaşmış. omurgasız parti trollerine bin kat yeğlerim bu tipleri.
  • başarısız bir troll denemesi ama başlık altında harbi harbi cevap verenler var akıl alır gibi değil.
  • sayın bezmenler lütfen kapıyı açar mısınız?
  • baslik entry nick profil fotografi adeta kusursuz bir uyum icerisinde ahenkle dans ediyor. konsept sahibi bir troll.
  • troll de olsa sağlam sövdüm. insanın hayal gücü bile bu kadar acımasız olamaz.
  • bu başlığın altına yazılanlar ile ülkenin zeka seviyesini ve ekşi sözlüğün ne kadar bok içinde kaldığını anlayabilirsiniz.
    askere ilk gittiğimde gördüğüm tipler aklıma geldi. yine aynı şekilde midem bulandı.
    ekmeği az kısın protein falan tüketin.
hesabın var mı? giriş yap