• görsel

sözlükten tanıştığım kız ile 4 gündür konuşuyorum. aralıksız. sabah günaydın mesajları, akşam iyi geceler mesajları.

ama 4. gün diyor ki benim sevgilim var. çıldırmamak mümkün değil.
  • nazaket gösterip günaydın mesajı atan kızı benimle flört ediyor sanan erkekleri görmemizi sağlayan başlık.
  • sevgilisi olan bir kızın sabah akşam başka erkekle mesajlaşması düzenli olarak günaydın, iyi geceler yazması bazılarınıza normal gelmiş, neyse

görsel doğru mu bilmiyorum ama yeri gelmişken söyleyeyim

burda takılan kadınların, kızların büyük çoğunluğu psikolojik sorunları olan tipler

diğer yarısıda zengin koca peşinde ( heryerde olduğu gibi)

kendi halinde yazıp çizen kaliteli olanlar var ama sayıları çok az

edit: kullanıcı adı depresyondayım diye bağıran bir kaç çaylak kızdan küfürler geldi
    ——————————————————————-
    erkeklerede şunu söyleyim, profil fotoğrafı memeden ibaret olan 150 entry'li kızın 500 küsur takipçisi var,

üstelik bu tür hesapların gerçekten bir kıza ait olduğunu düşünerek takip etmenizde ilginç bir olay
  • flörtöz bir kadının flört etmek için sizi beğenmediğini gösteren hede.

sevgilisi olan kadının flört etme çabasına mi güleyim, yazar arkadaşın armut gibi kalmasına mı güleyim, çünki yazan kıza mı güleyim bilemedim.

resmen gülception oldum amk.
  • ..... yorumsuz....
  • seni sol kulvardan biri geçmiş dostum.

senden daha iyi birileri var.

"e arkadaşımsın"

haha geçmiş olsun.
  • sabah aksam gunaydin, iyi geceler yazmis demek vay anasini. aklima su gorseli getirdi: https://galeri13.uludagsozluk.com/…rlar_2116022.jpg

sunu bir kadin yazsa, bu adam bana yaziyor sabah gunaydin falan yaziyor dese ne kezbanligi kalir, ne baska bir seyi.
  • (bkz: niye günaydın yazdın aq bana)

çok masum,
    güne günaydın ile başlanıyorsa tak yüzüğü bence, çok bekletme
    ablanın küçük bi' flörtü gelmiş, minik ekşınını yaşayıp muhtemelen telefon aşamasına gelince olayın ciddiyetinin farkına varıp bak manitim var gerçekliğini yüze şlap diye vurmuş.

onu geçelim de sen keyfine baksana kral
    bırak maniti düşünsün.
  • (bkz: niceguy) sendromu. her günaydın'a merhaba'ya flört ediyor sanmak.
  • 4 gün boyunca yedek kulübesindeki diğer erkeklerle kıyaslamış, tartmış, dördüncü gün sonunda seçimini yapmış olan kadın beyanı.

üzülerek söylemeliyim ki dördüncü günün sonunda hatun kişisi seni değil, seninle kıyasladığı diğer erkeklerden birini seçmiştir :( ve bu durumu sana açıklama gereği duymuştur.
    çünkü bu tip kadınlar yaptıkları kıyaslamalardan galip çıkmış beyfendileri asla kaybetmek istemezler (onlardan daha iyi birilerini bulana dek tabi)

sonuçta diğer adamın yanındayken kendisine "günaydın (alevli kalp) nbr xd" tarzında mesajlar gelsin istemez değil mi?

"arkadaşımsın çünki xd" tepkisini de sadece sana vermediğine emin olabilirsin. kız tarafından kıyasa dahil olan ve karşılaşmayı kaybeden diğer beta erkekler de seninle aynı kaderi paylaşıyor.
    yeri gelmişken onlara da burdan geçmiş olsun dileklerimi iletiyor ve acılarını yürekten paylaşıyorum :(

olsun sen yine üzülme 4 gün boyunca gladyatörler gibi çarpıştın, gece gündüz demeden elinden geleni yaptın ajshakdhskf

umarım sonraki vs'leri kazanırsın kardeşim yolun açık olsun.
hesabın var mı? giriş yap