• karşı taraf gerçekten suçlu olsa bile bu ifade tarzını doğru bulmuyorum.
    “ılımlı seviyede” bir homofobik olarak ben bile rahatsız oldum. bu gidişle tc gündemi hepimizi lgbt hakları savunucusu yapacak.

ekleme: “ılımlı seviyede homofobi” ile kastettiğim şey trans kadınların sportif aktivitelerde kadınlar ile yarıştırılmasına karşı olmak veya öpüşen 2 erkek görünce bakamamak gibi şeyler.
    homofobikler de sol-liberaller de dm kutumdan uzak olsun...
  • insanların cinsel yönelimlerine kendilerinin karar vermelerini sapkınlık olarak nitelendirmek fazlasıyla saçma.
  • neden sapkin oluyor ?

birbirini seven ve saygi duyan iki kisi birlikte olmak istiyorsa bunda ne yanlis var ? kuran kurslarinda oldugu gibi tecavuz mu olmasi lazim sapkin sayilmamalari icin ?

umarim bir gun de "siyasal islamci 4 hirsiz gozaltina alindi" diye yazilacak gunleri gorecegiz.
  • ne demeliydi yani 4 döt veren göz altına alındı mı demeliydi :)))
  • zamanında ağzına geleni saydırdığı adamın bugün kapısında el pençe divan duran biri için büyük laflar sapkın falan. önce omurgana bak derler insana.

edit: demek ki götleri cidden fena sıkıştı. geçen yaz da ekonomi ve salgın ipini koparmış giderken son bir hamleyle lgbt+'ları hedef göstermişlerdi.

bu topraklarda büyükbaşın biri ne zaman homofobi sıçıyorsa bilin ki kapatılması olanaksız çukurlar söz konusudur.

aşılar nerede??
    kapanan iş yerlerinin sayısı ne??
    salgın mağdurlarına edilmesi gereken hibeler nerede??
    gerçek vaka sayısı ne??
    halk açlıktan ölürken ipinizi tutanların kaçıncı sarayı inşa ediliyor şu an??

uçtu uçtu kuş uçtularınızın birbirini yinelemesi bile seneler değil aylar alıyor artık. zavallılar.
  • insan geçmişini unutmayacak aga..
    ben neler söyledim diye hatırlayacak.
  • akıllara şu soruyu getiren açıklamadır: inandığınız dine göre lut kavmi eşcinsellik ve ensest sebebiyle helak edildi. bu yüzden buna karşısınız eyvallah. laiklik, insan hakları muhabbetine girmeyeceğim sadece tutarlılık adına soruyorum. kuran'a göre medyen kavmi ise adaletsizlik, hile ve hırsızlıktan helak oldu. şayet inancınız buysa aynı hassasiyeti bu konulara da göstermeme sebebiniz nedir?
  • topluma ''bakın bize karşı çıkan boğaziçi'liler bunlar işte.'' diye mesaj veriyorlar ama anlayana.
  • kutuplaştırmak tam olarak bu
  • (bkz: nefret suçu)
hesabın var mı? giriş yap