• birazdan başlayacak olan maç. sonuç ne olursa olsun

(bkz: hakemler yüzünden)
    (bkz: hakemler)
  • ilk periyot 27-10 fenerbahçe üstünlüğü bitmiştir.
  • gergin'in obradoviç ile maç sonu giriştiği meşhur ve de dostane diyaloglara nedense ara verdiğini gözlemlediğimiz maçlardan biri daha.

yalnız şu efes'in hali nedir arkadaş.
    eskiden ne zor şeydi efes'i yenmek.
  • şu günlerde devam eden efes boykotuna destek verdiği için fenerbahçe'ye teşekkür ettiğimiz maç. *
  • gergin bu sefer hakem makem de diyemedi. iki dakka kalkamadı yerinden sonra kimseyle el sıkışmadan direk soyunma odasına gitti.

ya bu adama tam acıyacam, "en iyi benim" "obradovic benim sayemde geldi, benim yüzümden getirdiler" sen beni ancak boş tribünler karşısında yenersin" "obradovic provake ediyor" bunlar aklıma geliyor acıyamıyorum.

yalnız doğuş balbay yine efsane oynadı.
  • gün geçmiyor ki ergin ataman küsmeden, ağlamadan fenerbahce maçından ayrılsın.

neymis efendim averaj gib dert yokken neden 100 atilmis. taraftar istedi takim da karsilik verdi. bu kadar basit.

tabi gs’den sonra tikir tikir maas aldigi bir ortamda calisiyo ya arkadas, sozlesmesine bisey olsun istemiyo.

bu arada ne zaman obradovic’i yendi de f4 disina itti bu arkadas? bilen varsa mesaj atsin.
  • efes'i yürüye yürüye 100'lediğimiz maç. perasovic zamanında en azından bizle bir yere kadar kafa kafaya oynuyordu efes. adamı şutlayıp twitter'dan reklamını yapıp iş arayan boş gezenin boş kalfası ergin'i getirerek ezilmeyi ve rezil olmayı baştan kabullenmiş gibi oldular. sezon ilerledikçe daha çok ararlar perasovic'i.
  • yazılanlara göre çok iyi yapmış obra ve fener. valla içimin yağları eridi, başta obra olmak üzere emeği geçen herkesin eline sağlık. bundan sonra her ergin ataman-fener maçında "100, 100, 100, 100.. " diye tezahürat bekliyorum fener tribünlerinden.
  • tuncay özilhan 'dan yeni bir vergi teklifi bekliyorum.
    "100 ve üzeri sayı atan basketbol takımlarından vergi alınsın."
hesabın var mı? giriş yap