• size şampiyonluk sözü veremem ama size övünç ve gurur duyacağınız bir fenerbahçe vereceğim.
  • 3 kuruşluk beyni bile olmayanlara göre gerçek yüzü görülmüş, taraftardan bekliyormuş. ulan herif adayken dedi ben 150 vereceğim ama tek seferlik para koymanın sürdürülebilir iyileşmeye etkisi yok esas görev size düşecek, forma, kombine alacaksınız ve birkaç yıl beklentiniz olmayacak diye. bugün de tekrar etti.
    siz ne çirkin insanlarsınız ya? güzel olan her şeye bir limon sıkma ihtiyacı neden böyle güçlü sizde? siz ne zaman bu kadar zavallı oldunuz?
  • ali koç'un ailesinin varlığı bile çok yükseltti o ortamdaki seviyeyi, çocuklar falan pırıl pırıl maaşallah. yeni yönetim kurulu desen ayrı bir olay. tipler çok janti, sanki ekonomi programlarından fırlamış gibiler. bir önceki yönetimdekilerin çoğunun kaçak horoz dövüştüren ya da at çalan tiplere benzediğini düşünürek inanılmaz keskin bir geçiş olmuş.
  • şu adamın konuşması, duruşu, vizyonu bir galatasaraylı olarak bana dokunurken, fenerlileri hayal bile edemiyorum.

türk futboluna böyle, eğilmeden dik durabilecek, her cümlesinde hükümetten birini yalamayacak adamlar lazım.

ne kadar gurur duysanız azdır.
  • "size şampiyonluk sözü veremem ama size övünç ve gurur duyacağınız bir fenerbahçe vereceğim."

özendim, imrendim.

teşekkürler ali koç iyiki varsın, fenerbahçe için hayırlı olsun.

not : gs
  • biraz daha konuşursa homoseksüel olacağım sus be adam.
  • adam ülkedeki gay sayısına artışta katkıda bulundu istemeden .
  • bu olaya inanmakta o kadar güçlük çekiyorum ki; 2 gündür kendime hatırlatıyorum: "fenerbahçe'mizin başkanı ali koç!" yıllardır hayalini kurduğumuz şey gerçek.

çok istedim şuan tribünde olmayı ama hamile olduğum için o atmosfere cesaret edemedim. bu heyacanı kaldıramazdım herhalde. ruhum, kalbim orada!..

2018 muhteşem haberlerle dolu bir sene oluyor, 24 haziran da ülkem için hayırlı haberlere gebedir inşallah.

ayrıca umarım ali koç başkanlığında ilk maçımız galibiyetle sonuçlanır ve aziz yıldırım, başkanımızın ince ricasını kırmaz da şampiyonluk kupasını kaldırır.
  • adam elindeki mikrofonu görevliye kendisi götürüp verdi.
    sonra merdivenleri kullanmayıp sahneden taraftarın yanına atlayıp fotoğraf çektirdi.

emre gitti, caner gitti, aziz gitti, volkan da giderse ali koç'lu fenerbahçe güzel bir fenerbahçe olabilir.
  • konuşurken çok fazla hareket ediyor. kendisi de benim kadar heyecanlı belli. bir galatasaraylı olarak çok gurur duruyorum. bu ülke nasırlarını atınca tekrar nefes alacak. melihler azizler gitti. darısı diğerlerine
hesabın var mı? giriş yap