• "benim mahrem konuşmalarımı dinlediler."

yazık ya, kıyamam :(
  • "ben imamhatip okudum. dinimi az da olsa bilirim elhamdülillah. benim dinimde böyle bir dinleme yapılamaz."

ok tayyip. senin dinin diktatörlüğe, yolsuzluğa, adaleti kendine yontmaya, ihalelere fesat karıştırmaya ne diyor bizi aydınlat hele.

la hala montaj diyor ya.
  • yüce divanlık suçunu itiraf ettiği açıklamadır. dinleme yasa dışı olduğu için, aleyhine delil olarak kullanılamayabilirdi. bu, düpedüz itiraftır.
  • olur da tarihi geçmiş bir şey yemişsinizdir, kusmanız gerekiyordur. buyrun;

http://dha.com.tr/dhayayin/

edit: link düzeltildi.
  • adalet bakanına benim yakından takip et dememden doğal ne olabilir diyerek itiraf edilen açıklamadır.
  • hırsızı, haramı sevenleri sevindiren açıklama. hırsıza harama eyvallah diyeni ikna edebilecek konuşma.

tabiki haramsever, hırsızseverler liderlerine sahip çıkacaktır. çünkü haram hırsızlık babadan oğula, liderden tebasına doğru gider.

not: başbakan daha çok pislik ortaya çıkacağını iddia ediyor. ortada o kadar çok pislik var ki, daha fazlasına kalbim ne kadar dayanır bilemiyorum

not2: arkadaş hala dinden imandan bahsediyor. sen önce sana peygamber diyen vekilinden konuş. haramın hırsızlığın kötülüğünden bahset
  • köylüsüne ananı al git diyen bir başbakanın an itibari ile, onlar köylüme çok kötü davrandılar, adam yerine koymadılar diye yine madur olduğu açıklamadır.

göbeğini kaşıyan adam dediler, dedi de, onu sanki farklı bir ekibe söyledilerdi ama, koca başbakan yalan mı söleyecek de mi...
  • bütün kasetlerin orijinal olduğunu söylediği konuşma
  • açık itiraflarının ardından harekete geçecek hiçbir mekanizma olmadığnıdan rahatça konuuyor anladığım kadarıyla. yoksa önceden söylendiği gibi yüce divanlık, cezasız kalması imkansız bir suçu itiraf etmiş adam.
  • paralelcileri böcek gibi pıstırmıştır. hadi, çıkarın bakalım heybedeki turpu da görelim.
hesabın var mı? giriş yap