• hürriyet yazarı düşkün selvi'nin yaptığı paylaşımdır.

kararsızlar dağıtılığında:

akp: yüzde 39.1,
    chp: yüzde 24,
    mhp: yüzde 10.1,
    iyi parti: yüzde 10,
    hdp: yüzde 10

cumhurbaşkanlığı:

erdoğan-kılıçdaroğlu
    erdoğan ile kılıçdaroğlu’nun yarıştığı seçimde ‘erdoğan’a oy veririm’ diyenlerin oranı kılıçdaroğlu ile yarıştığında en yüksek seviyesine çıkıyor. kılıçdaroğlu’na oy veririm diyenlerin oranı yüzde 28.4’te kalırken, erdoğan diyenler yüzde 43’e çıkıyor. kararsızların oranı ise yüzde 28.6 oluyor.

erdoğan-imamoğlu
    istanbul büyükşehir belediye başkanı ekrem imamoğlu ise, erdoğan’ın karşısında yüzde 32 oranında oy alıyor. erdoğan yüzde 41.3 alırken, kararsızların oranı yüzde 26.7’ye geriliyor.

erdoğan-yavaş
    muhalefette en yüksek oyu ankara büyükşehir belediye başkanı mansur yavaş alıyor. yavaş yüzde 34.8 alırken, erdoğan yüzde 38.8 oluyor. kararsızların oranı ise yüzde 26.4 olarak gerçekleşiyor.

https://t24.com.tr/…ti-ruzgar-tersine-dondu,1005797
  • düşkün selvi'nin evinin oturma odasında yaptığı anket galiba..
  • ahahahahahahahahahahahahahahah
    kendisi de inanmıyor olacak ki inandırıcı olsun diye küsüratlı rakam vermeye bile çalışmamış.

rüzgar tersine döndü diye de eklemiş. bana daha çok yukardaki arkadaşın bahsettiği oturma odasında rüzgarı tersten yemiş gibi geldi.

düşenin dostu sedat peker, nerdesin?

debe edit: bu kaçıncı debe
  • selvi'den sonrası okunmasa da olur.
  • hürriyet yazarı selvi'nin yaptığı paylaşımdır.
  • akp gençlik binasında yapsan böyle oran çıkmaz amk.

akp 'nin yüzdesini kafasına göre ayarlamışlar. diğerlerine de düz hesap %10 verip geçmişler hahahahaha. mhp %10 alsın , gelin beni domaltın. net diyorum.

bu adamlar seçim barajını boşuna indirmiyor.

umarım anket erdoğan'ın önüne gider de derhal erken seçim olur.
  • en yandaş anket şirketinin yaptığı çalışmadır. diğeri de "genar". dikkate almak lüzumsuz.
  • yemin ederim gülmekten insana gaz çıkartan bir anket olmuş
  • - abi biraz fazla abartmadık mı?
    - ya yapıştır be oğluuum!
  • tam istediğimiz sonuçlar.

hadi o zaman ne duruyosunuz erken seçime :)
hesabın var mı? giriş yap