• 2013 yılında 500 tl indirim yapmayan volkswagen (bkz: doğuş) grubu bugün ortalama %15 indirim ile bayram kampanyası yapmaktadır. hayat ne kadar garip, arabayı almaya gittiğimde 500 lira atalım fiyatı düzleyelim demiştim. olur mu hiç sıra var 4 ay sonraya araç siparişlerimiz var biz size hazır aracı veriyoruz cevabı almıştım. ki araçların şekerpınar vw otoparkında olduğunu milletin çok iyi bilmesine rağmen. hayat işte nereden nereye...
  • bu ntv'de hükümet propagandası yapan adamın şirketi değil mi?

beter olsun inşallah.
  • su anki durumu bilmiyorum ama 2012 de ilk defa sifir arac alacaktim, gittim vw bayisine, dedim ki bana ordan bi polo bluemotion sarin, oraya gittigimde internet sitesindeki fiyat bile tamamdi benim icin, lakin pazarlik yapmadan da almam, kendimi enayi gibi hissederim. elemanlara sordum en son ne olur bu arac, hic bir sey yapamiyoruz dediler. dedim ki, bakin ben bu araci alicam bugun, bana cok degil 200 lira fiyat kirin, prensip olarak pazarlik yapmadan almam ben bu araci, ordaki eleman kibarca siktiri cekti, gittim baska marka model arac aldim, yaklasik bu arabadan 10.000 lira daha pahaliya ama liste fiyatindan da yaklasik 10.000 lira daha ucuza. belki o zaman o araba icin bana 200 lira indirim yapsalardi, simdi burda bu arabanin dunyanin en iyi arabasi oldugunu, 4. vw aracimi kullanirken anlatacaktim. simdi %15 indirim yapiyorlarsa gidin liste fiyatinin %25 altini verin, kabul etmezlerse de keyfiniz bilir, karsida ford bayisine bakariz o zaman diyip cikin. insan yerine de koymayin burdaki saticilari, daha 6 ay oncesine kadar biraz alt model araba ile gidince passat ile test surusu yapmaniza izin vermeyen, siktiri ceken tipler bunlar.
hesabın var mı? giriş yap