• bir şekilde toplamı 40 edecektir ve milliyetçi hareketin 40. yılı kutlanacaktır.

edit ; (bkz: #19231134)
    (bkz: ben demiştim)
  • bu kural geldiği an katarlılar düşünsün. hemen bein aboneliğimi iptal edeceğim.

yerli çöpleri izlemek için para vermem.

not: volkan demirelspor
  • 5 kuruş etmeyen yerli oyunculara milyon eurolar kazandıracak saçma sistem.
  • inşallah gelir dediğim kural.

böylece galatasaray'dı, futboldu hepsini hayatımdan tamamen çıkartırım. digiturk üyeliğini yenilemem, nadir de olsa gittiğim maça gitmem, store'a tek kuruş harcamam. belki arada bir derbi izlerim diye yıllık 50 tl verip iptv bile almam yani o derece.

böylece şu dandik lig için akıttığım para cebimde kalır, ciddi bir boş vakit yaratmış olurum. üstelik saçma puan kayıpları, avrupa hezimetleri gibi şeyler yüzünden de boşu boşuna moralimi artık bozmamış olurum. hayatta başka hiç derdim yok gibi bir de bunlara oturup üzülmek saçmalık değil mi?

inşallah yaparsınız lan şu 6+2+2'yi. kendi kendimize zorla yaptığımız şu eziyetten kurtarırsınız. bize bir sürü para ve vakit kazandıracaksınız.

diğerlerini bilmiyorum ama tarık çamdal'ların tekrar milyon dolarlar kazanıp futbol seyircilerini fıtık ettiği bir ortamda ben kesinlikle olmayacağım.
  • orta sahadaki yerli oyuncu sakatlandığında yerine yedek yabancı orta saha alamadığınız, forvetteki yabancıyı çıkarıp orta sahayı düzeltebildiğiniz bu arada dımdızlak forvetsiz kaldığınız ucube sistem.
  • bence 6+2+2+2+2+2 yapsınlar,

6'sı sahada olsun
    2'si kulübede otursun
    2'si kulübede ayakta dursun
    2'si tribünde olsun
    2'si otobüste beklesin
    2'si de evinde otursun
  • toplu bir biçimde lig ve milli takımın boykot edilmesiyle sonuçlanırsa sike sike iptal olacak olan çomar planı.
  • saçmalık. bir tane adam yok mu aklı başında şuna itiraz edecek. tribünde oturacak yabancı oyuncu nedir amk.

gelsin yeni tarık çamdal'lar..
  • soylentilere göre federasyonumuz ile milli takim yeni teknik direktoru senol beyimiz ile yapilacak olan yeni yabanci kuraliymis. eger boyle ise ben bir daha mac falan izlemem . beinsport uyeliklerinde yuzde doksan oraninda iptal olacagini gormemek aptallik olur. hangi aptal yattigi yerden para kazanmak isteyen tarik camdal, serdar kesimal gibi adamlara para vermek isteyecek. drogbali, sneijderli, melolu kadromuzda hatirlarsaniz bu sacma kural yuzunden semih kaya , sabri sarioglu , veysel sari , yekta kurtulusu oynatmistik. ıntihar etmek istiyorsa buyursun etsin bakalim beinsport.
    https://www.ntvspor.net/…u-5c89f113e3bdca1768167bca
  • hakkında en güzel espri yine zaytung' dan gelmiştir :

futbol federasyonu'nun çıkardığı yeni kuralla 2 yabancı oyuncunun tribünde oturacak olması i.b.b. camiasında sevinçle karşılandı...*
hesabın var mı? giriş yap