• dere ağızlarını insanların ağzını kapattığmız gibi kapatamayız.
  • ben bir vatandaş olarak çok ama çok üzgünken, bunlara sebep olan yavşakların ne durumda olduğunu merak etmekteyim..ben uyuyamıyorum mesela..siz nasıl nefes alıyorsunuz? dört genç can gitti ya..en gençleri 18 diğerleri 21, 23.. bir tane çocuk aranıyor bulunamıyor..senin benim çocuğum, arkadaşım, kardeşim olduğunu düşün..allah korusun dimi? işte bu noktada kendimi japon bakanlar gibi hissediyorum..peki bizim götler? istifa bile zor gelirken harakiri ne ya..dere yatağına ev, apartman, otel, allah ne verdiyse yapayım..oralarda arazim var rumdan kalma, şu salaklar da veriyor milyon dolar ya da pound satayım..iyi bizim de işimize gelir zaten vergisi götü boku izin verelim..ooo süper manzara,yatırım, çoluğuma çocuğuma, torunuma vs. hep bana kar diyen alıcı derken hepimiz suçluyuz be..allah hepimizin belasını verdi..daha da verecek bekle..hele bir deprem olsun ozaman gör nasıl batar biter bu ada.. sen daha imar planı tartış gerizekalı..
  • sarı alarm verilmiştir. maalesef ölümlerin olduğu doğal felaket devam ediyor. su baskınlarının devam etmesinden korkuluyor. doğal olayları engelleyemeyiz ama felakete dönüştürmemek bizim elimizde. alt yapı, şehir ve planlama böyle zamanlarda aklımıza geliyor ve olaylar sakinleşince ışık hızıyla zihnimizden uzaklaşıyor ta ki diğer felakete kadar. umarım en az zararla atlatılır.
hesabın var mı? giriş yap