• umursamazlığın, oh olsun, sikimde değilsiniz demenin sırıtışıdır.

iyi bakın lan bu yüz haline, iyi bakın. aklınıza tanıdık bir sima geldi mi? hah işte onun sırıtışıdır bu.
  • içim acıdı ulan; alpay'ların, rüştü'lerin, hasan'ların, bülent'lerin milli takımından; 0-3 mağlupken sırıta sırıta kenara gelen "adam"ların milli takımına.

yazıklar olsun ulan hepinize.
  • hepiniz malsınız diyor.
    ben diyor çuvalla, bavulla hatta oda dolusu para kazanırken diyor
    siz 3 kuruşluk maaşlarla gece gündüz çalışırken diyor,
    ben diyor doksan dakika oynayacağım diyor,
    arada sırada antrenman falan yapacağım diyor,
    zaten diyor sizler diyor ucuz yemek yemekten sağlıksız olmuşsunuz spor yapıyorsunuz aynı şey diyor
    sonra ben diyor arabalar, evler, kızlar, ün, pahalı giysiler alıyorum diyor,
    siz burada takımları desteklerken diyor,
    hayat akıyor, sizin mallıklarınıza gülüyorum diyor.

ne var diyor bu kadar desteklenecek diyor.

ne kazanacaksınız diyor.

yine gülüyor.
  • kenarıya sırıtmıştır.
  • şu tweet'te görülebilecek mide bulandıran yüz ifadesi.

https://twitter.com/…tcom/status/916395170425270273

yeni türkiye'nin sporcusu bu adamdır işte.

arda turan...

hiçbir şeyi hak etmiyor.
  • galatasaray taraftarının bu adamı istememesinin ne kadar isabetli olduğunu göstermiştir bu hareketiyle.ispanya maçındaki terbiyesizlikleri ile malum olaylar yaşanmadan önce çoğu taraftar silmişti zaten adamı.kendi takımında ilk 18'e giremeyen hafta sonlarında istanbul'da gece kulüblerinden çıkmayan bu adamı yaptığı karaktersizlikleri görmezden gelip takıma alan herkesin amına koyayım.çok güzel oldu elenmemiz.
  • yakışır. bu devrin topcusunun namuslu, çalışkan, mücadeleci, şerefli olmasını beklemiyorduk zaten. o yüzden şaşırmadık. devir sizin devriniz paşam. dökün pisliğinizi ortalığa hiç birinizin yüzü kızarmasın. eşşek derisi gibi yüz var maşallah.
  • tam arda oyundan çıkarken annem odaya geldi

- oğlum 3-0 yenilmiyor muyuz, bu adam niye sırıtıyor dedi.

cevap veremedim.
  • türkiye'deki siyasetin ar damarı nasıl çatlamışsa bunu a milli takımda da görmek üzücü hatta sinir bozucu. çıkarsın varını yoğunu ortaya koyarsın, gerekirse kendini sakatlarsın ama 3 tane yener elenirsin, yine de alnından öperler ama bu ayrı bir şey, bunun adı götlük, bunun adı "sikimde değilsiniz" demek.
hesabın var mı? giriş yap