• roland garros 2014 tek erkekler yarı final karşılaşması.

an itibarıyla, rafa'nın servisleriyle başlamıştır.
  • ve nadal maça buldozer gibi başlayıp 3-0 öne geçti.
  • roland garros radyosundan ingilizce olarak canlı takip edilebiliyor maç. şu anda 4-2 1. set. servis nadal'da.
  • rafa muhteşem oynuyor, onu en son ne zaman böyle izlediğimi hatırlamıyorum. roland garros'u ve djokovic'in performansını bu sene takip edemedim ama rafa pazar günü böyle oynarsa, 9. rolang garros şampiyonluğunu alır gibi duruyor. vamos ulan!
  • murray'nin çok yorgun göründüğü maç. konsantrasyonu yerlerde sürünüyor; hiçbir ilk servisini oyuna sokamıyor neredeyse ve güç üretmekte zorlanıyor. biraz oynayacak gibi olduğunda da nadal vuruyor forehand'i beynine beynine.

rafa yorulmadan finale çıkacak gibi, 9. şampiyonluk hayırlı olsun.
  • murray'in hiç bir varlık gösteremediği ve çok ekstrem bir şey olmazsa 3-0 kaybedeceği roland garros erkekler yarı final karşılaşması. nadal çok iyi oynuyor tamam da murray'in kafası hiç maçta değil. monfils maçında da 2-0'dan sonra bu maçtaki gibi olmuştu ama son set kendini maça verip final setini çok rahat kazanmıştı, bugün ise maça sadece bedenen gelmiş gibi.
  • king of clay 6-3, 6-2 ve 6-1'lik setlerle rakibi andy murray'yi eleyerek roland garros 2014 tek erkekler finaline yükseldi. vamos rafa !
  • işten çıkıp eve koştururum, ortalarına yetişirim dediğim maç(tı). ama rafa'nın acelesi varmış maalesef, erkenden bitiriverdi maçı. aynı performansı 8 haziran 2014 rafael nadal novak cokoviç maçı'nda da göstermesini bekliyoruz kendisinden.
  • yerelde bildiğimiz insan toprakta hayvan olan nadal'ın afedersiniz amına koyduğu maç. bağıra bağıra izledim lan ne zevkliydi öyle.
    ayrıca nadal'ı toplamda 9. kez bir grand slam'i kazanmak üzere finale taşıyan maçtır.
  • murray mi çok kötüydü, nadal mı çok iyiydi, murray sakat mıydı, nadal çok mu hırslıydı...hala düşünüyorum...ama gördüğüm bir tek şey oldu bugünkü rg 2014 yarı final maçında, o da rafael nadal'ın andy murray'i 6-3 6-2 6-1 yenmesiydi...hiç nefes aldırmadı adeta murray'e nadal, bakalım finalde neler olacak...
hesabın var mı? giriş yap