• şuradan görebileceğiniz tweettir.
  • (bkz: yol yabdı)
  • adam yolların çok kötü yapıldığını, daha dikkatli yapılması gerektiğini söylemek istemiş, bela okuyanlar mı dersin, pkk lı diyenler mi dersin.
    iyi amk hiç eleştirmesinler sizi, siz de istediğiniz gibi at koşturun yarak antenleri.
  • muhalif olmak böyle birşey değil...

100 lerce insanın öldüğü, 100binlerce insanın da bu soğukta evsiz kaldığı böylesine bir afeti bile muhalif dalga konusu yapmak !

en hafifinden rezil ve zavallıca bir durum.
  • siyasal atatürkçülerin özetidir.
  • ülkede deprem vergisi toplanıyor hükümet o vergiyi yola harcadık diyor ve harcadık dediği yollar depremde kullanılmaz hale geliyor.

az bile söylemiş
  • olm ne alaka yol yapti diye

japonya bana göre bu konulardaki en iyi devlet, onların depremlerinde bile yol çok kötü yarıldı, ama adamların gücü ve liyakatı şurada ortaya çıktı, 1 ay içinde yolu tekrardan yaptılar, kan kokusu almış köpekbalığı gibi hemen damlamışsın
  • altina ak saksafoncularin dizildigi tivit. boyle gunde siyaset yapmayacakmis shdgsjsks

ulan sigir surusu; hem siz yol yabdi diye böğürüp durdunuz hem de o yollardan boyle bir anda ulasim saglanamiyor. bu yollar normal gunde mi calisacak sadece??

tam da siyaset yapmanin vaktidir. beceriksiz ve liyakatsizsiniz. sizin yuzunuzden ölüyor insanlar...
  • gereksiz bir adamın gereksiz tweet'i. yolu yaptığın toprak hareket ediyor. asfalt n'apsın havada mı dursun ?
  • saldıracak günah keçisi arıyorsanız en son isimlerdendir erk.

önceliğimiz insanlıktır. şu anda belki de binlerce insan enkaz altında. devlet tüm kaynaklarını deprem bölgesine aktarmalı.

vatandaşlar olarak bizler de elimizden ne geliyorsa güvenilir kurumlara yardım etmeliyiz.

önce can arkadaşlar.

bu kara günde birlik olmalıyız. gün kavga etme günü değil, birlik içinde canlarımızı kurtarma, yardım elimizi uzatma günüdür.
hesabın var mı? giriş yap