• fenerbahçeyi şimdiden tebrik ettiğim maç.
    ancak alex'i gönderdikten sonra aykut gitsin, aziz gitsin diyen kitle şimdi ne diyecek onu merak ediyorum ben.
  • aykut kocaman'ın 3-selçuk-4-2 taktiğini denediği maç
  • ilk yarının sonunda umutsuzluktan gidip çikolata yaptığım karşılaşmadır mk. döktüm ayılı, filli kalıplara buzluğa koydum. soğuyunca badem ni,yetime götüme sokacam. o derece altüst oldu sinirlerim mk
  • dakika 84 den itibaren 3-0 fenerbahçe önde. beşiktaş hiçbir varlık gösteremiyor. yaşam belirtisi yok gibi birşey. egemen oyundan çıkıyor ve yerine giren isim selçuk şahin. şu an oyunda meireles, mehmet topal, baroni ve şelçuk gibi birbirinin aynı oyun stiline sahip 4 oyuncumuz var
    recep niyaz yedeklerde oturmaya devam ediyor...
  • beşiktaş'ın hem paraya hem başarıya, fenerbahçe'nin başarıya ihtiyacı olan maç.

bu durumda gökhan'ın ilk yarıda golu yazdığı pozisyonda topu fenerbaçelilere değil içerdeki tek beşiktaşlıya yollaması, gladbach'a döşeyen baroni'nin daha rahat pozisyonda mcgregor'a planjonluk plase atması, özgür'ün hava toplarında ve fernandes'in yediği tekmelere faul vermeye başlaması akıllara pis pis şeyler getirmekte...

edit: imla
  • egemen ve yobo'nun sakatlık sorunu yüzünden oyundan çıktığı maç olmuştur. yedek kulübesinde 2. stoper olmadığı içinde selçuk oyuna girdi.
  • sonucunu quaresma ve alex'in belirleyeceği maçtır.
  • selçuk maç başı primini yine almıştır.
    bu 5 dakikalık süre içerisinde fenerbahçe'nin bir golüne engel olmuş, net bir golü (gol olabilecek bir gol !) auta atmış ve bir de bir sarı kart görmüştür.
    helal olsun !
  • maç 3-0 olunca izlemeyi bıraktıığım maçtır. 5-6 olur gibiydi, fb acıdı sanırsam.
  • bana sunu gostermistir bu mac:

- quaresma geriye donmuyor, defansa yardim etmiyor diye elestirildi
    - quaresma sinir yapiyor, gereksiz kart goruyor diye elestirildi

su an quaresma kadro disi.

onun yerine defansa donmemeyi, ugur boral yapiyor. sinirden veli kavlak kirmizi goruyor.

takim bu hale gelmis. biz hala lig seyrediyoruz.

fener'e helal olsun, 3 puani hak ettiler, aldilar. hayir, ahim sahim top oynayarak degil, gayet mantikli top oynayarak. zaten almanya'dan yorgun donduler; minimal enerji harcayarak 2-0 yaptilar. sonrasi rahat geldi zaten.

diyecegim odur ki bu sezon bize daha cok cile var...
hesabın var mı? giriş yap