• bu dönemde yaşamaktan çok mutsuzum ve geleceğe dair her umudum sanki yanan bir kibrit çöpü gibi saniyeler içinde sönüyor.
  • çokta şaşırılacak bir durum değildir.
    osman öcalan 'a açılan devletin televizyon kanalı var.
  • başlığı okur okumaz olayın hangi ülkede gerçekleştiğini yanlış tahmin etmek mümkün değil.

edit: (bkz: çelişkiler ülkesi türkiye)
  • bu akşamki program türk televizyonculuk tarihinde bambaşka bir seviyeye geçiş oldu. ar haya namus şeref haysiyet bu kelimelerin negatifi ile bile tanımlanamaz bu rezalet.

bundan sonrasında nurişlerin de ekrana çıkatılıp; kafa kestik ama sor bakalım neden kestik filan demesini bekliyorum.
  • bunu da "sadece intikam için gitmiştik " diye açıklamak. ve yargının buna müdahale etmemesi. ne yani insan yaptığı şeyin "cezasini çekince " sonra savunabiliyor mu?
  • katil güzellemesi yapmadılar.
    abartmayın.
    türlü türlü insan katılıyor o programa ve zorlu soruları yanıtlamaları gerekiyor.
  • bugün aday olsa milletvekili seçilir, televizyona çıkmış çok mu.
  • size kısa bir fıkra anlatayım, türkiye muz cumhuriyeti değildir.
  • reina katliamını yapanlar da internet üzerinden bağlansın bir dahaki programa. suçu ve suçluyu övmek gibi bir suç yok muydu bu ülkede. pek çok insanın yargılandığını hatırlıyorum. şu olayları çıkartıp öylendeğildi böyleydi, çatlı kral adamdı diye tv'de konuşturmak tam olarak buna dahil olmalı diye düşünüyor insan cahil olsam da.
hesabın var mı? giriş yap