• abd' nin kınamaktan hoşlanmadığını gösteren olay. halbuki kınasa ne güzel, her şey huzur içinde çözülüyor. kınıyorum kendilerini.
  • okuduğum kadarıyla diplomatik vizelerini ve mürettebat vizelerini de kapsıyor. bu durumda diplomatlarımız nasıl gidecek abd ye? havayolu ve gemi şirketlerimizin personeli ne olacak? biri açıklama yapsa da öğrensek.
  • tam vize alıp amerikayi fethedecekken olacak iş mi bu?
  • sanırım bir 10 sene içinde türk vatandaşlarının yurt dışına çıkabilmek için tek seçeneği " siyasi sığınma hakkı " olacak.
  • bir vize yüzünden nefesi kesilen, korkan ne kadar nonoş varsa gitsin anasının, karısının eteğini giysin. yarın bir gün abd askeri işgal için gelirse altına yatarsınız.
  • amerika'ya gitme hayali bile edemeyen beni saçma bir şekilde endişelendirmiştir.
  • öğrencilerin hayallerinin üzerine soğuk su içmelerine neden olmuştur. nasıl kurtulacağız bu gerizekalı ülkeden!
  • sevinenleri görüyorum ya. sizin de örümcek kafalı çomarlardan çok farkınız yok. ruh hastası egoistler devlet yönetir ve at gözlüğü takmış iki taraf olursa bize de müstahak. objektif düşünen adam yok ülkede.
  • atlarım abd'sine. ne diye takıyoruz bu orospu çocuklarını. hiç bir zaman müttefikimiz olmadığı halde halen ne diye dikkate alıyoruz. yaptırımlarının amk. parçalansa da kurtulsak.
  • amerika'nın süper güçten kezbanlığa evrildiği sürecin yeni evresi, bu sefer türkiye'nin doğru atlara oynadığının en büyük belirtisi olan karar.
hesabın var mı? giriş yap