• 3 kasım 2011 beşiktaş d. kiev maçındaki karambol'dan bir kaç farkı olan, arjantin liginde gerçekleşen enfes karambol. maç 5 dakika uzuyor ve bundan sonra olanlar bir filmin final sahnesini aratmıyor. önce devamını okuyun sonra izleyin bence. karambolün kendisi 4:00 dakikada.

--- spoiler ---

kronolojik olarak olaydan enstantaneler:

- maç 5 dakika uzuyor, son saniyede kornerden gol geliyor ve geride olan takım eşitliği sağlıyor.

- teknik direktör zaman bitmişti diye haksız yere zıvanadan çıkıp tribüne yollanıyor

- 2.35'te sahaya "ümit nedir problem" dercesine spiker dalıyor, antrenör palermo'nun kıçının dibinden ayrılmıyor.

- bu olay yüzünden zaten bitmiş olan maça 1 dakika daha ekleniyor galiba, bunu anlayan beri gelsin. maç sonunda 9 dakika uzatma gözüküyor bu yüzden.

- santradan sonra hemen ilk pozisyonda kaleciyle çarpıştıktan sonra zaman geçirmek için kaleci kendini balıklama yere atıyor. takım arkadaşı "kalk agustin kalk, allahın dediği olur" diyerek 2 saniyede ayaklandırıyor kalecisini.

- gol öncesinde orta sahada yapılan body check'e düdük çalınmıyor.

- 2 takım arkadaşı aynı anda topa vurmaya çalışıyor, ikisi de topu tamamen ıskalayıp birbirini tekmeliyor ve ardından break-dance yapar gibi dağılıyorlar. bu çalışılmış pozisyonu beklemeyen kaleci boşa zıplıyor.

- uzatmanın 9.09 dakikasında düşen golle geriden gelen takım maçı kazanıyor.

- yenilen takım maç sonunda hakemi tartaklayarak kadere isyan ediyor.

--- spoiler ---

beşiktaşlıların seyredip "beterin beteri varmış amk" demeleri açısından faydalıdır.
  • yaşanan olaylar ev sahibi lanus'un aleyhine olsaydı hakemin sittin sene o staddan çıkamayacağı muharebe.

arsenal teknik direktörü martin palermo 90+6'da yenilen gole yaptığı itirazdan dolayı tribünlere gönderildi.
  • çok uzun goooool diyen spikere sahip karamboldur
  • futbolu güzel kılan o '' heyecan'' duygusunun getirdiği karamboldür. beşiktaş'lı halimle, alışık olmama rağmen '' yoook artık'' dedim acun ılıcalı edasıyla. o ne cenabetlik lan ? 5 kişi topa vuramaz mı ? vuramıyormuş.
  • özeti baştan sona izledim ve kararımı verdim. martin palermo, sen haksızsın ibne. seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım.
    birincisi bu palermo denen ibneyi x* adet verilen penaltıların hiçbirini atamayan bir cenabet olarak herkes tanır. yani onun karşısındaki bir takımın böyle bir karambol yaşaması nedense ironik geldi.

ikincisi beraberlik golü uzatma bitmeden verilmiş ki burada itiraz edilebilecek tek şey "bu maçta 5 dakikalık uzatma mı olurmuş gebeş" şeklinde olabilirdi belki ama onu baştan yapacaktın. golü yiyene kadar bir şey yok golü yedikten sonra süre bitti diye itiraz et! yok öyle ağlaklık.

son olarak üçüncü golü de yaptıkları ipneliklerin cezası olarak hak etmişlerdir diye düşünüyorum ve palermo cenabetine oh olsun diyorum.

öeh!
  • palermo hoca mı oldu diye düşündüren video.
    bu arada golü yiyen takım 7 kişi filan mı?
    cezaalanında 10 tane hücum oyuncusu 2 tane defans oyuncusu var
  • cok komik lan
hesabın var mı? giriş yap