şükela:  tümü | bugün
  • 8 mart dünya kadınlar günü vesilesiyle tekrardan gerçekleşmesi muhtemeldir. sözlük popülasyonunu dengelemek açısından şu şekilde olacaktır;

çaylakları filtrele> cinsiyet: erkek > seç > hepsini seç > ibnelik yap > seçimi tersine çevir > seçilenleri onayla > gönder gitsin.

kutlu olsun!
  • an itibari ile nice yiğitlere ayarlardan cinsiyet bilgisini kadın olarak değiştirten durumdur.

bir tanesini yakaladım*: https://goo.gl/x7jjon

edit: sonunda!!!*
  • bayan çaylakların yazar yapılması isteğini gönülden desteklediğim kampanya. sonuçta bayanlar çaylak olmamalı.
  • hemen kadın hesabı alayım da yatırım olarak bekleteyim. şaka şaka. tanıma gelecek olursak; pozitif ayrımcılığı götünden anlayan tiplerin beklediği. ben buna karşı çıkıyorum böyle zırvalık olmaz la. sırf memesi var diye birileri yazar olacak, diğerleri çükleri var bekleyecek he mi?
  • +1’imle katıldığım hede.
    kadınlar çoğu şeyde olduğu gibi sözlüğü de güzelleştirmekteler. kadınlar çiçektir, çiçekler yazarlık ister.*
  • cinsiyetçiliktir.
  • "telefonların klavyelerine can alıcı iltifatların şablon halinde kaydedilmesi" şenliklerinin başlamasına sebep olacaktır.

yürüyelim arkadaşlar. koşar adım; marş!
  • hayır anlamıyorum sözlük yönetimi de mi abaza ?

la hani bunun kabul edilmesi için kriterler,bekleme süresi falan ? biz boşuna mı bekledik !

aynı şey erkekler için olsa feminist ablalar burda cıngar çıkarırdı, ama tabi konu kadın yazarlar olunca;

"+1'imle desteklediğim hede ehe ehe"

" bir an önce olmasını istedigin olay çünkü kadınlar çiçek eki eki eki"

"kadınlar sözlüğü güzelleştirir hemen gelsinler hayhayt"

işin komiği bizim abaza erkeklerimiz de alkış tutuyor bu duruma.

hepiniz mi malsınız ?
  • taşerona kadro verilmesi gibi adaletsizdir.
  • çaylaklara mesaj atma hakkı verildikten sonra çok da önemi kalmamıştır. zaten yeterince beynimizi sikiyorlar, değişen bir şey olmayacak.