• ya şimdi bu tezgah değil de nedir kardeşim, kapakları niye sayıyorsunuz amk biz ev hanımları gibi bunları bilmek zorunda mıyız?

insan gibi 4 adet tencere x fiyat yazsanıza, nereden baksan dolandırıcılık, saplarını falan da ekleyin 46 parça olarak satın oldu olacak, lego mu alıyoruz tencere mi... bunu öğrendiğimden beri tadım kaçtı, evet az önce öğrendim.

bu tip bilmediğimiz başka küçük silkeleme operasyonları varsa birileri bizi uyandırsın.
  • aynı olay, çay bardaklarinda da vardır. kutu üzerinde 12'li yazar ama gelin görün ki 6 çay bardağı ve 6 çay tabağından oluşur.
  • daha sıkıcı bir başlık yok.
    bunu bilmeyen de ne bileyim
  • bir 'dan başlayan fiyatlarla kadar yanıltıcı değildir diye düşünüyorum. beterin beteri var. *
  • kapağın plastik tutamacı da sayılmalıydı.
  • adı üstünde işte set olunca öyle oluyor.
    hem 8 tane tencereyi de ne yapacaksınız ki?
  • aynı kapak birden çok tencereye oturabilir. örneğin bir sette biri normal diğeri derin iki tencere ve bir adet kapak olabilir. veya tencere kapakları tak çıkar kulplu olabilir. 4+4=8'den 1 fazla olur o zaman, 9 parça. hem düdüklü hem normal kapaklı tencere olabilir. yani kutu içeriğinin açıklanması doğru ve önemli. sonra gelip rezalet başlığı açılıyor, dört tencere aldım ama içinden bir tane kapak çıktı diye.
  • cabrio bir araca ' tavan hariç boyalı ' açıklamasıyla yarışır. ( (bkz: tente) )
  • yazara katılıyorum. baya bildiğin 4 adet tencere yazamıyorlar şunun üstüne..
    amk kapaksız zaten tencere mi olur.
    yoo yoo yoo hiç osu busu yok kelime oyunlarıyla milleti dolandırıyorlar.
  • tencerenin kapagini kapatip kalan 4 tencereyi isteyerek ya da yari fiyatini odeyerek halledilebilecek şark kurnazligi.
hesabın var mı? giriş yap