• djent akımının öncülerinden olan ingiliz grubun 8 temmuz 2019'da zorlu psm - studio'da vereceği konser. heyecanla bekliyoruz
  • bu sene haken-tesseract-soen üçlüsü izledik/izleyeceğiz. hala inanamıyorum.
  • haken konserinde tecrübe ettiğimiz üzere, yarrak gibi ses sistemli mekana gelecek olan güzide grup. şunu anladım ki şu orta doğu ülkesinde doğru düzgün bir metal konseri izleyemeyeceğiz. buradan tesseract gibi bir grubu o göt içi kadar ve boktan ses sistemli salonda çaldırtacak organizatör ve ona bu salonu veren zorlu yu kınıyorum. shame on you.
  • soen konserinden sonra bi de şimdi tesseract’in haberini almak harika oldu. yıllar sonra bu iki konserle kulak pası atılıyor.
  • monuments’i canli izledikten sonra ilac gibi gelecek konserdir. gonul isterdi ki fellsilent’i da gormus olsaydik.
  • öğrenci bileti aradığım konser
  • güzel geçeceğini düşünüyorum.
    stüdyonun güzel akustiği ile djent ile yeni jenerasyon prog metalin yükselişine tanık olunulacak.
    ayrıca 12 temmuz 2019 leprous istanbul konserinin bir ön cilası gibi olacaktır.
  • konser çok iyiydi ama konserin 70 dakika sürmesine üzüldük...
  • harikaydı. hemen belirteyim zorlu psm'de ilk kez tanık oluyorum: yönetimin studio'ya sırt çantalarını sokturmayıp vestiyere bıraktırma kararı çok yerindeydi. umarım bundan sonra bu kararı değiştirmezler.

tesseract'ın performansı ise zaten muhteşemdi. seyirciyle diyaloğu, tempoyu hep yüksek tutuşu efsaneydi.
    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
  • çok iyiydi, cidden baya güzeldi. seyirciyle iletişim, ses sistemi, sahne performansı çok güzeldi. adamlar kusursuz çaldı bildiğin. hepsi işinin ehli insanlar zaten. dan, bir dahaki istanbul konseri için bizden gelmemiz sözünü aldı. bu performansa elbette tekrar gelinir. böyle küçük, samimi konserleri çok seviyorum. keşke her sevdiğim grubun konseri zorlu studio’da olsa.
hesabın var mı? giriş yap