• 2018 nba finallerinin 4. ayağı olan maç.

quicken loans arena'da oynanacak.
  • tsi ile 9 haziran'da oynanacak olan maç. zira ekşi modları başlığı bu şekilde düzenliyor.
  • bu sezonun son nba maçı olabilecek maç.

finaller bitti dediğim çıktı uleyn editi: ilk maç dışında dediğim tahmin bariz bir şekilde görünüyordu...
  • cavs'ın süpürülmemek için sahaya çıkacağı maç. eğer işler iyi giderse 3. maç benzeri bir maç olur yok işler kötü giderse çok büyük fark çıkabilir.
  • golden state'in şampiyonluğu %99.9 garantilediği final serisinin belki de son maçı.

ancak çok ufak dahi olsa bir tarihin de başlangıcı olabilir. nitekim biliyorsunuz nba tarihinde hiç bir takım reverse sweep denilen olayı yapamadı. (playofflarda 0-3 geriye düşüp seriyi 4-3 kazanmak).

böyle bir hikaye tam lebronluk. cavs'ın kadrosu böyle bir mucizeye yetmeyecek olsa bağlanabilecekleri tek bir ümit tek bir motivasyon kaldı.
  • warriors'ın bu playofflarda eşleştiği 3 takım da warriors'a karşı en az 1 maç kazandı.

spurs ve pelicans 1'er maç kazandılar. rockets da 3 maçta üstün geldi. süpürdükleri tek takım cavaliers olacak gibi. bu maç lebron ve saz arkadaşları için onur mücadelesi olacak o bakımdan*
  • 4-0 ile clevand süpürülecektir. amerikalılar son maça taşıyalım rating gelsin olayını 3-0 dan sonra mı akıl ediyor da 2 - 1 getirtmediler seriyi.
  • son şampiyonun geçen seneki gibi deplasmanda süpürmeye oynayacağı, ancak lebron james ve arkadaşlarının direnerek kazanacağını düşündüğüm maç. lebron çok yorgun ama yine güzel bir performans gösterecektir, hücumda yardım alır ve takım savunmada açıklar vermezse en azından seri 1 maç daha uzayacaktır. beşinci maç çok kilit konuma gelir ve cavs olur da onu da kazanırsa 7 maçlık seri izleyebiliriz.

tyronn lue denen andavalın kenarda çürüttüğü rodney hood u daha fazla kullanması gerekiyor. jordan clarkson yerine ona süre versin, kevin love da sayılar bulsun takım çok faydasını görecektir. kyle korver ve jr smith de biraz üçlük desteği vermeli elbette.
  • seri umarım "tepeden" dokunuşla tekrar batı tarafına taşınmaz. sponsordu,reklam geliriydi ıvırdı zıvırdı derken. squidward nasıl bi ayar çekecek/çekebilecek mi göreceğiz...

sonuç ;

allahım neydi günahim,ben nerdee yanmişş yaptım (coulibaly style)
  • 4-0 biter. boşuna teori üretmeyin. mvpde durant olur.
hesabın var mı? giriş yap